Wpis z mikrobloga

@kary_koniu: no tak, wieloletni mieszkańcy nie mają samochodów z leasingu ... a może rozdawali na osiedlu legitymacje prawilnego mieszkańca? Rzeczywiście "przepiękny" ten Wrocław.
  • Odpowiedz
@kary_koniu: Co się tu do cholery zaczyna odpierdzielać? Myślałem, że tylko warszafka potrafi na coś takiego wpaść. Zaraz będą wytargiwać z auta przyjezdnych w godzinach szczytu za to, że korki tworzą w nie swoim mieście
  • Odpowiedz
  • 165
@kary_koniu: TYLKO #!$%@? DLA WIELOLETNICH MIESZKAŃCÓW, ALE NIE TAM JAKICHŚ POWOJENNYCH PRZESIEDLEŃCOW, CO NAJMNIEJ 3 POKOLENIA W BRESLAU!!! TYLKO DLA TYCH, CO WORKI RZUCALI NA ZALEWOWYM OSIEDLU KOZANÓW, TYLKO DLA TYCH, CO WIEDZĄ GDZIE PAFAWAG I PL. 3 MAJA!!!
xD
  • Odpowiedz
@kary_koniu: oj niestety znam to z pierwszej ręki i też we Wrocławiu... Mamy takiego sąsiada, który KONIECZNIE musi widzieć z okna swojego golfika, mimo, że dosłownie trzy kroki dalej jest pełno wolnych miejsc przy ulicy :) Najpierw zaczepiał nas a kiedy mój niebieski powiedział, że nie będzie się z nim kłócił zaczął zostawiać nam liściki za wycieraczkami xD Do listy naszych grzechów dołączyło też 'nie płacenie podatku za psa' xD
  • Odpowiedz
@kary_koniu: o #!$%@? jaki rak xD. Nie należy takim ludziom ustępować, bo to tylko upewni ich w ich "racji". Jakby coś się stało z lakierem czy oponami to od razu dzwonić na policję i się nie #!$%@?ć z głupimi.
  • Odpowiedz
@kary_koniu: podobną kartkę dostałem jak mieszkałem na Jemiołowej, ale olałem, to później czekał na mnie janusz, który stwierdził cyt. "to jest praking bramy 29 i 31, jak my ten parking robiliśmy to nikt z bramy 33 nam nie pomógł". Najlepsze, że zrobili sobie parking usuwając płyty chodnikowe, normalnie #!$%@? chodnik pod blokiem żeby zrobić parking.
  • Odpowiedz
@kary_koniu: Z jednej strony to jakieś jaja, ale z drugiej strony cuda jakie się dzieją na osiedlach 'studenckich' są nie do opisania, masz blok na 140 mieszkań i pod nim parking na 100 samochodów a studenci mieszkają po 4 w jednym mieszkaniu(bo są biedni) i jednocześnie mają cztery samochody.
  • Odpowiedz
@kary_koniu:
Moja rada, jakby jakiś Janusz, zwracał uwagę osobiście to podpuść go - "to niech Pan pokaże gdzie u Pana DW na samochodzie", albo coś w tym stylu. Może jak później Janusz będzie z gwoździem szedł rysować Twój samochód, to sobie przypomni, że ty wiesz który to jego i w razie czego w rysowaniu będzie 1 - 1. To go może odstraszyć.
Kamerka też dobra opcja, jak ktoś zapłaci 500
  • Odpowiedz
@coo84: No i? To ich wina że mają samochody? Tak długo jak prawo nie będzie regulować w innych niż dotychczasowy sposób zasad parkowania(albo zwyczajnie parking nie stanie się płatny) tak długo każde, podkreślam, każde auto osobowe i jednoślad z silnikiem może sobie parkować na miejscu parkingowym. Jedyna zasada jaka obecnie obowiązuje to, kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz