Wpis z mikrobloga

Krotkie story z ostatnich dni( erasmus here ). Na jakiejś imprezie poznałem się z #rozowypasek (z Polski) ale w sumie to wtedy był taki zapoznawczy wieczór i bylem trochę % więc nie zapamiętałem wszystkich twarzy i imion. Różowego o którym tu mowa nie zapamiętałem ani z twarzy, ani z imienia(ale teraz już wszystko wiem:D). Jakiś czas temu sama do mnie pierwsza zagadywała z daleka "cześć" ( :D ), gdzie ja trochę rżnąłem głupa nie pamiętając jak ma na imię i nie rozpoznając od razu. Przez kilka ostatnich dni była możliwość lepiej się poznać w bibliotece przy okazji pracy nad swoimi projektami, wiecie tu się trochę pogada o tym co się robi, tu poszliśmy na obiad, innym razem na kawę.
Problem w tym, że już jakiś bolec z francji(białej karnacji :P) się przy niej kręci(pewnie miał okazję ją tutaj poznać wcześniej niż ja, ot co) no i tak widać, że się przystawia do niej motzno, a ona w sumie na to przystaje.
Pytanie czy olać temat czy próbować uderzać mimo to? Na fb. jak coś napiszę do niej to nie odpisuje jakimiś półsłówkami tylko pisze dość sporo i ogólnie chętna do rozmowy, co jest fajne :) . Być może kręci sobie z tamtym, bo nie wie co ja zrobię..., a może po prostu jest miła i mi się za dużo wydaje? hmm... sam nie wiem...
pasek 8.5/10.
Co radzą eksperci z #podryw i #podrywajzwykopem ?
#stulejacontent
  • 13
@FantaZy: to, że kontaktuje się z innym (bo nie piszesz, w jaki sposob przystaje na podryw Francuza
), nie znaczy, że nie podoba się jej, ze Ty jestes zainteresowany.
Tamtego moze tratować koleżensko wyłącznie, choc Tobie sie zdaje, że jest inaczej (nieraz jest tak, że zwykłe koleżenskie zachowanie jest przez męzczyzn traktowane jako cos więcej na zasadzie projekcji - ona mi sie podoba, to skoro smieje się z moich zartow i
@FantaZy: Skoro utrzymuje z Tobą kontakt to jest zainteresowana, co do żabojada to też byś wolał być w kontakcie z dwoma laskami niż z jedną. Podbijaj, broń rodaczki przez białoflagowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) szcególnie że jak piszesz 8,5/10
@agaja: @Szczerbiec: @h_poirot: @PauIie: @Hussar_90: no z tym francuzikiem to juz ze dwie imprezy razem sie bawili i tańczyli. Wlasnie myśle jak tu się jakoś spotakć... piwo w ciągu tygodnia? Czy czekać do weekendu, ale wtedy to pewnie już się ustawi z żabojadem. . . : /
Z drugiej strony pytanie czy dawać jej też jakoś odczuć że mi się podoba i ew. jak to robić, żeby
@jack-lumberjack:
@agaja:
@PauIie:
@Szczerbiec:
@h_poirot:
ok, to już chyba ostatni wpis tutaj. Dzisiaj spotkałem ich razem, siedzieli na kanapie jak te dwa gołabeczki, wiec ogólnie chyba po sprawie I nie warto dalej próbowac uderzac do tego paska(?).
A w sumie szkoda....

Myslicie że mimo to warto dalej zagadywac co jakiś czas czy calkowicie odpuscic I olać?
Francuzik pewnie już nie odpusci :P
@FantaZy: Miałem napisać, że po zawodach ale potem zorientowałem się że swoją sytuację opisałeś 4 dni temu. Więc fakty są takie, że albo nie doceniłeś stopnia zaangażowania żabojada, albo skubany intensyfikuje działania jak szalony - z pozytywnym skutkiem. Możesz sobie odpuścić, co będzie najłatwiejsze, albo jeżeli rzeczywiście laska jest tak ładna jak pisałeś wejść na wyżyny podrywu i jeszcze powalczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to
No jest taka możliwość.
Jeśli masz pewność, że to, co jest między nimi dotyczy płaszczyzny damsko-męskiej, to faktycznie mogłeś sie spóźnic.

Teraz możesz albo ją olać, albo - jeżeli uważasz, ze rzeczywiście jest wartościową osobą, dalej utrzymywać kontakt.
Wbrew temu, co sądzą niektórzy użytkownicy tego portalu, kobieta to tez człowiek i nie służy jedynie do rzeczy związanych z fizycznością - można z nia utrzymywac relacje również platoniczne i czysto koleżeńskie.

Pamietam, poznałam