Wpis z mikrobloga

Anglicy mają różne dziwne zwyczaje, jednym z nich jest wręcz niesamowite pilnowanie kolejek. Jeśli chcesz wkurzyć anglika: wepchnij się przed nim do kolejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio byłem w Subwayu, siedziała tam grupka młodych chłopaków około 15-16lvl. Zachowywali się dość głośno, ale nikomu to nie przeszkadzało, co chwile natomiast było słychać "fuck" "shit" "cunt" etc. - cóż, młodość rządzi się swoimi prawami.

Jeden z nich postanowił podejść po darmowe ciastko za rozwiązanie ankiety do ekspedientki krzątającej się przy kasie. Gdy jego koledzy to zauważyli praktycznie jednym głosem krzyknęli: "Go back to queue dickhead!"

Prychłem cicho i zaśmiałem się. Dobrze wiedzieć, że młodzi ludzie potrafią jednak zachowywać się kulturalnie w stosunku do innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#unaswuk #uk #sorekabbey #emigracja
  • 13
@MN00: #!$%@?, jak kupuje byle pierdoły to mnie przepuszczają chociaż nawet tego nie chce i sobie grzecznie stoje, nie raz, kobiety i faceci, starzy i młodzi - chyba protip: brak wózka, czy nawet koszyka.

A jak tobie się gdzieś spieszy to bozia chyba ci język dała więc mógłbyś poprosić kogoś żeby cię przepuścił bo masz tylko to i to? Gwarantuje ci że na pewno cię przepuści chyba że będzie miał zły
@Szalom: kolejka w sklepie z jedną paczką meatballsów, a kolejka po bilet, lub - o zgrozo! - do autobusu to dwie inne sprawy. Odsyłam jeszcze raz do K. Fox, fajnie tłumaczy co i jak, jakoś tak łatwiej mi łatwiej ogarniać, Anglików dzięki tej lekturze.
@sorek: mnie duzo bardziej zawsze smieszy fakt ze sa w stanie placic prawie dwukrotnie wiecej za lenistwo (np obrana i pokrojona cebula :) a jak mu upadnie i wtoczy 50p pod regal to pol sklepu #!$%@? i zagoni wszystkich w sklepie do pomocy byle by je odzyskac


Tak czy inaczej lebki nie mowily tego serio bo maja to w dupie tylko po to by mu narobic siary przed innymi w kolejce
co chwile natomiast było słychać "fuck" "shit" "cunt" etc. - cóż, młodość rządzi się swoimi prawami.

[...]

Gdy jego koledzy to zauważyli praktycznie jednym głosem krzyknęli: "Go back to queue dickhead!"

[...]

Prychłem cicho i zaśmiałem się. Dobrze wiedzieć, że młodzi ludzie potrafią jednak zachowywać się kulturalnie w stosunku do innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To gdzie tu ta kultura? Bo