Wpis z mikrobloga

@RomeYY: problem był chyba jeszcze wcześniej. Obecnie co nie kupię z brj to jest lipa. Chyba definitywnie odpuszczam brj bo nie będę się #!$%@? na darmo XD
Specjalnie dzisiaj kupiłem strażackie ze względu na 'stare dzieje' i dziadostwo.
@RomeYY: o kuwa. Milk stout z teczynka byl ok. Może dlatego że wertelrs oryginal w nim pasowały :D
A o ris nawet nie wiedziałem. I w sumie tylko jednego pilem w życiu, więc każdego chętnie spróbuję
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pilot1123: w zimie raczej nie powinno być problemu z przechowywaniem. Poza tym piwa z brj kupowałem w różnych miejscach w Warszawie, a to strażackie 300km od wawy. W sklepie gdzie nigdy nie trafiłem na podobny problem.
W ogóle diacetyl może się pojawić od złego przechowywania?
@pilot1123: tu się raczej nie dało pomylić. W milk stoucie mniej czułem mlecznosc niż w strazackim XD. Gdyby to był raz to ok
Ale jakis czas temu pilem ipa z Ciechana i żelazo aż trzeszczalo. Ciechany wyborne cztery w różnych odstępach czasu i kazdy był jakiś nie taki. Naprawdę nie pamiętam kiedy pilem dobre piwo od Jakubiaka (milk stout z teczynka byl spoko. Jeden wyjątek)