Wpis z mikrobloga

AudioMirki!
W związku z większym natężeniem ##!$%@? #rozowypasek w obecnej firmie (5x bląd), oraz tym że słuchawki dokanałowe przyprawiają o ból uszu przy ciągłym używaniu przez 8h - chciałbym zaopatrzyć się w słuchawki nauszne/wokółuszne. Tak do 200zł - możecie coś polecić?
Zastanawiałem się nad AKG 518 lub JVC HA-S400. Kiedyś miałem Sennheisery HD201 i całkiem fajne, ale pseudoskóra zeszła z gąbki.

TL;DR - Szukam słuchawek nausznych do 200zł.

#audiofile #muzyka
  • 14
@dejmjen: 518 są naprawdę niezłe. Mam, polecam. Swego czasu trochę się naszukałem w miarę porządnych słuchawek w tym przedziale cenowym, i brzmieniowo bardziej mi odpowiadających nie znalazłem. Mają dwie wady, ale to na polu ergonomii: są małe (muszę ustawiać pałąk na max, a jakoś wybitnie dużej głowy nie mam) i kabel jest dość krótki.
@dejmjen: być może odsłuchiwałem, nie pamiętam. Jeśli tak, to były słabsze niż AKG. Zasadniczo odradzam kierowanie się recenzjami przy zakupach sprzętu audio. Recenzje nadają się co najwyżej do wstępnej selekcji. Wyszukaj z 10 dobrze ocenianych modeli i dymaj do sklepu. Tam na spokojnie wybierzesz coś dla siebie.
@Willy666: właśnie we wstępnej selekcji myślę o Superluxach (zapomniałem model), trakstary hd2000, owe jvc ha-s400 no i k518. A co jeszcze znajdę w sklepie w tym pułapie - zobaczymy! Na razie dzięki.