Wpis z mikrobloga

Czym zawinił Hołownia


@Hektorrr: Uwierzył, że jest cudowny, a tego Polacy nie cierpią
Jego przemowa o wgniataniu Putina w ziemię, jest kwintesencją tego co się odwaliło.
  • Odpowiedz
@Hektorrr:
- Hołownia kompromitował się na każdym kroku
- Hołownia o 4 miesiące za długo bawił się w showmana oraz opiniował wystąpienia z pozycji marszałka
- Zostali zwasalizowany przez tuska
- Kosiniak-kamysz jest fujarą i to miękką
- Ukradli 2 miliony głosów które należały się konfederacji ale na ostatniej prostej odkleiło i odwidziało się fajnopolakom
- Brak jakichkolwiek sukcesów
- W trzeciej drodze posłem znajduje sie najgłupszy (w sensie już czysto
  • Odpowiedz
@Hektorrr: Generalnie na wykopie zaszło typowe zjawisko. Gdy ktoś tu szybko zdobywa popularność i jego poczynania są na mirko często i pozytywnie komentowane, to prędzej czy później niemal zawsze spada z rowerka i zaczyna się powszechny hejt. Im dłużej trwa ta popularność tym upadek jest boleśniejszy. Gdy się noga powinie i on coś zrobi niemądrego, to upadek na wykopie przyśpiesza, bo ludzie poza wykopem wybaczą, a na wykopie zacznie się spirala
  • Odpowiedz
Czy radość wyraża ktokolwiek poza konfiarzami i pisowcami? No właśnie

@Zenek_: liberalne kolorowe bezmózgi m.in na twitterze. Ale taki partyjny propagandzista jak ty to przemilczy.
  • Odpowiedz
@Zenek_:

Czy radość wyraża ktokolwiek poza konfiarzami i pisowcami? No właśnie

Dałem tobie plusa, po czym go usunąłem, bo jeszcze niektórzy z twardego elektoratu PO, ale pozwolę sobie nie wytykać palcami

@Hektorrr
Jest zbyt blisko centrum, więc dla KO najlepiej go zwasalizować lub po prostu zniszczyć, szczególnie że swego czasu miał on większe poparcie od KO. No i druga tura Trzaskowski vs Hołownia, mogłaby się skończyć przegraną Trzaska


Nie jest Tuskiem
  • Odpowiedz
Uwierzył, że jest cudowny, a tego Polacy nie cierpią

Jego przemowa o wgniataniu Putina w ziemię, jest kwintesencją tego co się odwaliło.


@mango2018: xDDDD Najpierw żeby wyrazić opinię to trzeba pójść na wybory. 60% ludzi w ogóle nie poszło, bo mają to w dupie. Twoja teza tez jest wyssana z dupy.
  • Odpowiedz
@mango2018: liczy sie. Nie można stwierdzić czy hołownia #!$%@?ł ludzi jeśli w ogóle się nie odezwali xDDD
Twoje tezy są wyssane z dupy, wiesz dlaczego? Bo te 60%, a nawet powiedziałbym, że 90% ludzi nie wie, że hołownia takie słowa powiedział
  • Odpowiedz
Czym zawinił Hołownia, że tyle tu radości ze słabego wyniku 3D?


@Hektorrr: Osobiście jestem wyborcą Konfy, i gardzę Hołownią najbardziej ze wszystkich posłów za jego wypowiedź w której opowiedział się za likwidacją pieniędzy fizycznych. Poza tym także cieszę się ze słabego wyniku 3D poprzez wzgląd na to, że na listach tej partii znalazła miejsce Róża Thun, niesławna z plucia na Polskę, ataków na wolność wyrazu, i wypowiedzi o tym że dla
  • Odpowiedz
Czym zawinił Hołownia, że tyle tu radości ze słabego wyniku 3D?


@Hektorrr: Obejrzyj sobie spot Konfederacji o Hołowni to będziesz wiedział.
  • Odpowiedz