Wpis z mikrobloga

@Keiano: nie wiem co ma czytanie do tego, a jeśli chodzi Ci o to, że nie napisałeś nigdzie "nowy pomysł", to założyłem, że w domyśle o to chodzi, że taki jest sens tego kanału i chyba średnio zaczynać od kurczaka z ryżem, omleta z płatkami owsianymi, jajecznicy, albo bułki z masłem, bo to "trochę" utarte, nie?
bonus:

także zapraszam do oglądania

*więc zapraszam do oglądania. -> http://filolozka.brood.pl/takze-a-tak-ze/
  • Odpowiedz
@sylwetka: WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM
  • Odpowiedz
@sylwetka: ale to #!$%@?łeś, nie ogarnę nigdy motywu ryżu gotowanego z burakmi... naucz się porządnie ryż gotować. do tego tego kurczaka powinieneś zamarynowac. no i od #!$%@? soli, bez sensu.
  • Odpowiedz
@sylwetka: Wszystko fajnie, aleeeeeeee:

- kurkuma - odpada, mam dosyć męczenia się z domywaniem pudełek po tym dziadostwie ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie polecam.

- lunchboxy osobiście preferuję w postaci dań "na sucho", aby w trakcie transportu nie rozleciało i nie rozpaćkało się wszystko.

A tak poza tym dobra robota Mirkuś.
  • Odpowiedz
@sylwetka: pomysł fajny, ale przeklikałem tylko czy jest komentarz do tego co robisz. Jakieś śmieszne gadanie, może jakieś ciekawostki wrzucone przy okazji. Nie ma, to nie jestem zainteresowany

Ale pewnie innym się spodoba, pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@sylwetka: jestem hejterem, więc czynię swoją powinność:
- X na końcu wyrazów wymieniamy na "ks".
- Gotujemy pod przykryciem.
- Gotujemy aż cała woda się wchłonie, a nie wyparuje. Jeśli celem było wyparowanie, to gotowalibyśmy na dużym ogniu/mocy.
- To jest ryż z kurczakiem.

Ale szanuję za chęć robienia czegokolwiek.
  • Odpowiedz