Wpis z mikrobloga

  • 1
@sylwetka: po pierwsze #!$%@? ryż, food emperor ma kanał dla debili ale przynajmniej dobrze gotuje, sprawdz jego ryz, jak już chcesz tego ryżu #!$%@? z burakami bo ci smakuje to rób to oddzielnie, kurczaka z barwnikiem nie da się #!$%@? ale ziół się nie smaży. czekam na hejt jestem po piwie
  • Odpowiedz
Lunch Boxa - ja #!$%@?ę to już nie można jakoś normalnie napisać. wszystko musi być takie korpo zajebiste? Poza tym smacznego.
  • Odpowiedz
@sylwetka: bardzo fajny kanał, ale jedna rzecz mi się rzuciła w oczy. Napisałeś "Dodajemy jogurt". Tylko, że jogurtu nie dodajemy. Jogurt jest pierwszym składnikiem więc trochę nielogiczne wydaje mi się pisanie "dodajemy". Jak już to "dajemy" albo od razu "jogurt mieszamy z chrzanem". No i użycie samej sproszkowanej ostrej papryki wydaje mi się bezsensowne - wierze, że smaczne będzie ale wrzuciłbym tam chociaż tyle samo słodkiej papryki albo w ogóle
  • Odpowiedz
@sylwetka: Wszystko spoko tylko ...

1. Po co w jednym odcinku tyle razy prosisz o te suby? raz wystarczy! wiem że to dla ciebie ważne ale jak będziesz non stop wstawiał dymki "zasubuj, zalajkuj" to tylko zniechęcisz tym sporą grupę ludzi.

2. Na początku tablicę z wartościami odżywczymi i spis składników pokazuj dłużej bo te pół sekundy to za krótko.
  • Odpowiedz
@koziolov: oglądasz filmy na YT po to by je pauzować?

Moim zdaniem wstawianie czegoś, co trwa ułamek sekundy jest totalnie bez sensu. To już w ogóle mógł tego nie wstawiać i zaoszczędzić sobie czasu.
  • Odpowiedz
@sylwetka: pomysł dobry, ale nie wziąłeś pod uwagę, że nie każdy ma czas, a raczej nie każdemu się chce takie cuda codziennie czy nawet co dwa dni odwalać. Postaw na prostotę i szybkość wykonania, taniość potraw - ektomorficy muszą nie jeść tylko #!$%@?Ć, i to 7 sytych posiłków dziennie, co jest drogie i czasochłonne.

Aha i sugerowałbym mikrofonu użyć zamiast suchego tekstu. O niebo lepiej się ogląda jak ktoś opowiada
  • Odpowiedz
@Namarin: ma sens, kto będzie chciał zobaczyć to sobie zapauzuje. Mnie strasznie irytuje jak przez pół minuty muszę czekać aż tekst który mnie nie interesuje "przeleci".
  • Odpowiedz
@sylwetka: Polecam podczas krojenia położyć palec wskazujący prawej ręki na ostrzu, od góry. Będzie dużo stabilniej a w rezultacie też szybciej.

Mnie brak dźwięku nie przeszkadza. Choć jakby był i dźwięk i tekst to by było jeszcze lepiej.

Czy w serii lunchboxów będą same potrawy smaczne bez podgrzewania?
  • Odpowiedz