Wpis z mikrobloga

@EndriuGolara: Blender nie jest bardziej skomplikowany od innych programów do grafiki 3d, ale problem jest taki, że o ile np 3dsmax i Cinema4D są do siebie podobne jeśli chodzi o interfejs, to blender mocno się różni. Więc jeśli nie używałeś wcześniej innych to nic dziwnego. No i oczywiście nowsze wersje blendera są znacznie lepsze niż to co było dawniej pod względem funkcjonalności.
@Noct: Jak mialem na studiach blendera i miałem jakis projekt zrobić to mnie #!$%@? brala po 20 minutach z tym ustrojstwem. Pierwszy projekt to zrobiłem juz nie pamiętam nazwy programu ale sie tam pisało skrypty w takim pseudo pascalu i nawet to fajnie wychodziło chociaż było pracochłonne, drugi projekt musiał być w blenderze to mnie blady strach oblał, ale na szczęście złożyłem mojemu koledze propozycje nie do odrzucenia i on mi
@Noct: Ja miałem to samo z Mayą. Zresztą koleś (niezły w te klocki) który nas na uniwerku uczył podstaw sam zeznał że "Maya to kolekcja bugów i hack na hacku" - także, powodzenia ()