Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Wczorajszy Test o Internecie na TVP1 (ktoś oglądał?), w którym byłem ekspertem użył może 4-5 pytań ułożonych przeze mnie na kilkadziesiąt zadanych... No ale się nie żalę, jedynie mi smutno, że nie padło inne ułożone pytanie przeze mnie, czyli:

Jak często nazywają sami siebie użytkownicy portalu Wykop?
A) Mietki
B) Maciejki
C) Mireczki

Ktoś wie? Odpowiedź poniżej.


PS Naprawdę takie pytanie było w puli.

#dziendobry #gorzkiezale #testointernecie #tvp #radekkotarski
  • 92
  • Odpowiedz
@pszemek1337: Nie ma sensu się w tym sprawdzać bo TVP użyła tego testu jako informatora (potwierdzenie masz w głównym wpisie :)). Większość pytań dotyczyła co możemy, a czego nie załatwić internetowo w urzędzie, a nie internetu jako takiego. Po części tvp rozumiem bo chcą pokazać, że nie trzeba już stać godzinę w kolejce by coś załatwić, wiele druków i wniosków można złożyć internetowo, ale z drugiej strony zmarnować taaki potencjał... (
  • Odpowiedz
@RadekKotarski: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z niedowierzaniem spoglądam na sukces i splendor jaki zdobywa Radosław Kotarski, popularyzator wiedzy na portalu youtube oraz medialna twarz banku Millenium, zewsząd poklepywany po plecach, wzbudzający zaufanie i sympatię. Lubiany i adorowany przez młode Polki, które urzeka swoim uśmiechem i nienaganną polszczyzną, podziwiany przez młodych Polaków za grację i dopasowane garnitury, zaś przez starszych spośród Polaków niejednokrotnie stawiany za wzór młodego człowieka,
  • Odpowiedz
@RadekKotarski: Widziałem ostatnie pół godziny tego testu i powiem krótko: ŻAŁOSNE. Wygrały osoby, które gówno wiedziały na ten temat, myśląc bardzo długo nad niejednym pytaniem.
Tak w ogóle to ciekawe co za informatyczny geniusz wymyślił to pytanie?

24. Przeglądarka internetowa zapamiętuje odwiedzane przez nas w Internecie strony przez tzw. cookies czyli ciasteczka. Z jakiej bajki pochodzi ta nazwa?
  • Odpowiedz