Wpis z mikrobloga

Poza tym ludzie- sa na weselach takie nirpisane zasady jak to że to tylko pan mlody ma miec frak, a tylko panna mloda moze zalozyc biel- i zadna kobieta nie powinna wygladac lepiej od panny mlodej dlatego na weselach kroluja proste sukienki a nie suknie balowe. To takie podstawowe zasady ktore maja sprawic, ze para mloda bedzie czuc sie wyjatkowo i to oni beda w centrum uwagi. To tak jakbyscie byli sportowcami
  • Odpowiedz
Hehe. Nie no spoko, nic się nie stało. Pierścionek zaręczynowy pewnie od młodej. Starasz się, zapraszasz gości, obsługujesz. Robisz wszystko żeby młoda czuła w ten dzień, że jest pępkiem świata. Ogólnie to spoko, tylko że niektórzy goście to egoiści, jeden przyjdzie żeby się upić, inny sprawdzić czy z 'drugiej' strony nie przyjdą jakieś fajne dziewczyny, a może komuś się uda mordę obić, no a niektórzy postanowią mieć w dupie twoje święto i
  • Odpowiedz
@nunu85: ale ja nic nie mówiłam na temat tego czy to wieczór młodych, czy nie tylko zażartowałam, że miał wszystko podane na widelcu, specjalnie się wysilać nie musiał a w sumie wyszło nietypowo i niesztampowo :)
  • Odpowiedz
@Slonx: odkąd skończyłem 17 lat byłem w dwóch stałych związkach jeden trwal 4 lata drugi za 2 dni będzie miał równo 5 lat. Ty mi mówisz że ja mam dziewczynę w jpg? Ty masz mózg w jpg #!$%@?
  • Odpowiedz
@vviktor_88: Nie spinaj tak misiu. Lepiej sam siebie zapytaj, czy chociaż przez chwilę pomyślałeś nie o tym, jak ty byś się czuł w sytuacji, w której kumpel oświadcza się swojej dziewczynie na twoim weselu, ale o tym, jak by się czuła twoja świeżo upieczona żona. A jeżeli pomyślałeś o niej, to po co piszesz tylko o sobie, skoro to nie jest tylko twój dzień?

Inną sprawą jest fakt, że twojej kobiecie
  • Odpowiedz
@vviktor_88: Nie wiem czy zauważyłeś, ale ona to warunkuje, że nie może to być pierwszy lepszy, tylko bliski przyjaciel. A ich raczej nie ma się na pęczki.

A @Frohike ma racje. Nawet jeżeli dla pana młodego to tak naprawdę formalność, to same wesele powinno być czymś, gdzie pani młoda powinna czuć się wyjątkowo. Wiadomo, że zazdrość i inne pejoratywne emocje działają w takich chwilach bardziej. Nie mówię o wiecznie bóldupiących księżniczkach,
  • Odpowiedz
@vviktor_88:

i dlatego jestem z tą dziewczyną, bo jest normalna, a nie wiecznie bóldupiącą o wszystko księżniczką jak autorka posta


Zaraz, zaraz, zaraz... Czy ty naprawdę zapytałeś o coś swojej dziewczyny i wrzuciłeś mi skrina po to, by coś udowodnić? Lubię cię :)

Pytanie tylko, dlaczego uznajesz osoby podzielające zdanie OPki za księżniczki i osoby nienormalne?
To właśnie takie zachowanie jak na zdjęciu jest odchyleniem od normy.
To jest gwałt na
  • Odpowiedz