Wpis z mikrobloga

@Slonx: Po tym jakim samolubnym człowiekiem jesteś, gołym okiem widać ze nie masz przyjaciół czy znajomych, pewnie nawet żadnej bliskiej osoby
Każdy szczęśliwy człowiek otoczony osobami które kocha czy przyjaciółmi którzy go wspierają chce się dzielić z nimi swoim szczęściem i przeżywać ich szczęście wspólnie z nimi.
Jeżeli mój kumpel oświadczyłby się na moim weselu byłbym szczęśliwy razem z nim i z jego wybranką, po prostu, po ludzku cieszyłbym się ich
  • Odpowiedz
@vviktor_88:

Po tym jakim samolubnym człowiekiem jesteś


Po czym to wnioskujesz?

gołym okiem widać ze nie masz przyjaciół czy znajomych, pewnie nawet żadnej bliskiej osoby


Znowu, dlaczego tak uważasz, dlaczego pozwoliłeś sobie na taką diagnozę? Co ty w ogóle o mnie wiesz?
Ja napisałem post, który w oczywisty sposób był zwykłym nabijaniem się, ty piszesz to na poważnie, dlatego pytam, skąd wyciągasz takie wnioski?

Każdy szczęśliwy człowiek otoczony osobami które kocha
  • Odpowiedz
@Frohike: Kompletnie się z Tobą nie zgadzam.. masz coś nie tak z głową.. Co żal Ci dupę ściska że uwaga gości będzie na 10 minut skupiona na kim innym ? żenada totalna.
  • Odpowiedz
Nic mi do tego. Po prostu normalny człowiek nie proponuje takich rzeczy swojemu przyjacielowi, jak oświadczyny na jego weselu, a normalny się na to nie zgadza


@Slonx: aha doszło do tego, że teraz 3 osoby wyznaczają co jest normalne a co nie, wnioskując się swoimi odczuciami.
  • Odpowiedz