Wpis z mikrobloga

@Frohike: Widzę, że będzie to #niepopularnaopinia ale jest to faktycznie nietakt. W dniu wesela, to panna młoda powinna być w centrum uwagi, bo to jej święto (tak, tak! w dawnych czasach rodzice weselili się, że córka idzie za mąż). Jak ktoś już wcześniej wspomniał, dla facetów ten dzień ma bardziej symboliczny wymiar, więc oni zawsze usuwają się lekko w cień panny młodej. Mogli to zrobić na poprawinach (jeśli były), i faux
@RoBee: wszystko zależy od towarzystwa. Ja na miejscu pana młodego bym się cieszył - bo czemu i nie? Wesele trwa do rana i to, że ktoś mi zabierze 15min atencjo to korona mi ze stuleji spadnie?..
Na ostatnim weselu zrobiliśmy niespodziankowy układ z m.in. panem młodym i 8 gośćmi. Miałem wrażenie, że to było większe wydarzenie niż sama celebracia zawarcia małżeństwa, każdy do mnie/do nas podchodził i "oo jak zajebiście" i
@sugr: trochę inna sytuacja, nie sądzisz? zrobiliście to RAZEM z młodym, DLA młodej. mimo, że to wyście tańczyli, był to ukłon w jej stronę (super pomysł, btw!). tutaj dwie osoby odbierają atencję (nie bójmy się tego słowa) młodym- dosłownie kradną ich chwilę, bo do końca imprezy ludzie będą tym żyć.
@Frohike: @addicted44: @egocentryczka: @Argilla: jakie samolubki z was- masakra. To jest moje wesele, ja mam być na nim królową, a reszta to tylko statyści i nie daj Boże, żeby coś interesującego sie zdarzyło, co mogłoby przyćmić moją zajebistosć.

Nie rozumiem jak sie moza o czyjeś szczęście i radość czepiać. Toż dzieki takim wydarzeniom impreza jest jeszcze lepsza i zostanie lepiej zapamietana.

Wkurzac to sie mozna na jakiegoś wujka,