Wpis z mikrobloga

@Ten_tego: to sie dla gosci robi mega nudne jak przez kilka czy wręcz kilkanascie godzin nie ma prawa sie dziać nic innego poza klasycznym planem wesela.
takie chwilowe iniespodziewane zmiany akcji wg mnie bardzo rozluźniaja atmosfere i zapobiegają nudzie i stagnacji.
Ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
@nunu85: ten dzień powinien być dokładnie taki jaki sobie państwo młodzi wymarzyli. No i zajebiste urozmaicenie, publiczne oświadczyny, brawo, super uatrakcyjnienie imprezy i przyćmienie głównego powodu do radości. Nieważne ze cebulo-scouter wskazuje ponad 9000 .
  • Odpowiedz
@Frohike: na moim weselu partnerka świadka się obraziła i była wściekła, wcześniej wyszła, bo liczyła na to, że jej się świadek oświadczy xDDD
  • Odpowiedz
@Frohike: widzę, ze niektore wykopki to siedzą w piwnicy tak długo, ze nie mają pojęcia o pewnych, podstawach dobrego wychowania. Na slubach sie nie zaręczyła, nie ogłasza ciąży i innych rzeczy wlasnie dlatego, ze to jest wyjątkowy dzien dla młodych, na który wydali kupę kasy i atencja powinna byc skierowana na nich i koniec. A to co wypisują o tym, ze rozowe wiecznie pragną atencji, to juz woła o pomstę do
  • Odpowiedz
@Frohike: Pomijając na chwilę "odbieranie atencji parze ślubnej" (z czym się w sumie zgadzam) to proszę się postawić w sytuacji takiego różowego- facet klęka przed nią przy całej jej rodzinie- raczej trudno teraz powiedzieć "nie" albo "zastanowię się" :P Nawet jeśli chce powiedzieć "tak" to będzie to bardziej przymus niż potrzeba serca :P
  • Odpowiedz