Wpis z mikrobloga

Pod tagiem #graczznumerempierwszymstrzela będę opisywał swoje postępy w kierunku zdobywania pozwolenia na b--ń. Dzisiaj zapisałem się do ZKS #warszawa , muszę odbyć 12 szkoleń, dzisiaj jedno szkolenie za mną. Strzelałem z Glocka 17, ale wcześniej już strzelałem z tego pistoletu, więc raczej nie było czego mi wyjaśniać, a z kolei instruktor mi powiedział też jednocześnie, że jest za wcześnie na naukę np. postępowania w przypadku zacięcia broni. Na razie w przypadku zacięcia broni (co mi się jeszcze nie zdarzyło), mam dać znać instruktorowi i on odblokuje. Koszt zapisania się do ZKS 100 złotych, 25 strzałów z amunicji 9x19 koszt 50 złotych. #bron #strzelnica Instruktor pochwalił moją celność, około 22-23 strzały były w czarnym polu i może 2-3 poza czarnym polem.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: nie ma w ogóle czegoś takiego, że bronić się można z broni posiadanej do celu obrony osobistej, a z posiadanej do celu sportowego już nie; przecież to jakiś absurd, pieć razy dziennie czytam go na Wypoku; skąd Wy to bierzecie? ;)

A jakbyś miał pozwolenie do obu celów i pomylił pistolet, po który sięgasz to co, Sztum? ;P

Bo prawilnie przypominam, że b--ń to b--ń i cel posiadania nie
  • Odpowiedz