Wpis z mikrobloga

@M4ks: jak to nie wiele ? jak bym miał te pieniądze 1,5 roku temu to teraz miałbym 30 k wystarczyło zainwestować w cdprojekt:< Wiadome było ze po wyściu wiedźmina będą sprzedawali ogromne nakłady i akcje wywindują.
Wiadome było ze po wyściu wiedźmina będą sprzedawali ogromne nakłady i akcje wywindują.


@gabrys248: te "wiadome było" wcale nie było takie wiadome. Łatwo się ocenia z perspektywy czasu, gdy już wiemy, jaki efekt przyniosłyby dane działania. Uwierz mi, że teraz na giełdzie też jest dużo takich okazji, o których za półtora roku ludzie będą mówić "wiadomo było, że urośnie, bo (...)". To tak zwany 'efekt wyniku'.

Co do meritum... jeśli nie
jak to nie wiele ? jak bym miał te pieniądze 1,5 roku temu to teraz miałbym 30 k wystarczyło zainwestować w cdprojekt:< Wiadome było ze po wyściu wiedźmina będą sprzedawali ogromne nakłady i akcje wywindują.


@gabrys248: haha, to trzeba bylo zainwestować wtedy 3k i miałbyś dzisiaj 20.
Pokazałeś, że nie masz pojęcia o giełdzie - i dlatego lepiej trzymaj się od niej z daleka, serio, bo to absolutnie tak nie działą.
@M4ks: nie miałem 200zł wtedy byłem biednym uczniem,, na giełdzie znam się trochę przez 4 lata w szkole grałem w gry giełdowe ale różnie to było bo szybko się nudziło i wchodziłem raz na 2 tygodnie.Co do cdr już wtedy z chłopakami z drużyny gadałem i mówiłem ze jak premiera by się łapała w roku szkolnym to byśmy tam wszystko dali. Prowizja nie była by aż taka straszna zakup po 7-10
na giełdzie znam się trochę przez 4 lata w szkole grałem w gry giełdowe ale różnie to było bo szybko się nudziło i wchodziłem raz na 2 tygodnie.Co do cdr już wtedy z chłopakami z drużyny gadałem i mówiłem ze jak premiera by się łapała w roku szkolnym to byśmy tam wszystko dali. Prowizja nie była by aż taka straszna zakup po 7-10 teraz 25-27 więc chyba był bym na +


@