Wpis z mikrobloga

Miraski, chciałbym kupić komuś książkę o 3ds max, tylko zastanawiam się czy książka do wersji 2013 będzie jeszcze aktualna?
Konkretnie mam na myśli tę pozycję: http://www.matras.pl/wizualizacje-architektoniczne-3ds-max-2013-3ds-max-design-2013-cd,p,194567
To ma być prezent dla osoby, która zaczęła studia na architekturze.
#grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #3dsmax #architektura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janek_marianek: w swoim życiu kupiłem książke biblia do 3ds maxa, oraz Web Design By Content, w tej drugiej myślałem, że aa zobacze sobie książkę, pooglądam obrazki i z miejsca będe robił super stronki- BŁĄD

W drugiej myślałem, że jak ją przeczytam to będę wymiataczem 3ds maxa, z 1200 stron doszedłem do 800, potem wyrzuciłem, niby wszystko wytłumaczone ale to nie jest dobry sposób na uczenie się w tych czasach.

Myśle,
  • Odpowiedz
@Banks: Generalnie wiem jak jest z uczeniem się choćby programowania z książek. Nie jest to optymalna droga zazwyczaj. Problem w tym, że to nie dla mnie :D Chciałem kupić tę książkę na prezent, no a kurs internetowy ciężko zapakować w ładny papier. :P
  • Odpowiedz
@janek_marianek: nie wiem na jakim "poziomie" jest ten komu chcesz to dać, jak taki początkujący to jeszcze ujdzie, jak już coś robił i ma "jakieś" pojęcie to odradzam, bo wtedy to będzie nietrafiony prezent.
  • Odpowiedz