Wpis z mikrobloga

No, to kolejna połówka #!$%@? :D

5:24:45 to nie najszybszy czas pod słońcem, ale 14 miejsce w kategorii wiekowej i 89 ogólnie to najlepsze co do tej pory zrobiłem. Jaram się :D

Rower #!$%@?łem (7 w kategorii, 73 ogólnie), bieg przeżyłem.

Za linią mety zjadłem 9 bananów.

Jutro wylatujemy z Tajlandii - powrót do szarej i smutnej rzeczywistości. A nie, wróć, mieszkam przecież w Nowej Zelandii :p. Za dwa tygodnie kolejna połówka. Będzie szybciej.

#tajlandia #nowazelandia #triathlon #czlowiekszpinak #chwalesie #rower
g.....i - No, to kolejna połówka #!$%@? :D

5:24:45 to nie najszybszy czas pod słoń...

źródło: comment_HnofGIMe2UZGh2RtO7fwzREY4dHKbbUf.jpg

Pobierz
  • 7
generalnie można to określić słowem "spokojnie". Mniejsze zarobki i większe wydatki niż w UK, ale życie na większym luzie.


@grecki: Te widoki chyba rekompensują, co? Nie obraziłbym się gdybyś od czasu do czasu wrzucił jakieś fotki na wypok z "szarej rzeczywistości", bo na filmach to widziałem albo Twój garaż czy gdzie tam trzymasz rowery i las po którym biegasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gratulacje! Ostatnio widziałem chyba twój film w TV Polonia o Polakach za granica jak biegałeś po lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@danielz_: Tak, autorzy programu zgłosili się do mnie z pytaniem czy mogą.

Te widoki chyba rekompensują, co? Nie obraziłbym się gdybyś od czasu do czasu wrzucił jakieś fotki na wypok z "szarej rzeczywistości", bo na filmach to widziałem albo Twój garaż czy gdzie tam trzymasz rowery