Wpis z mikrobloga

@LukCzu: Ja miałem Tarota 250.

Zalety:
- mega lekka (żaden ZMR się nie może nawet próbować równać, nie mówiąc o mocniejszych ramach)
- wbudowane pdb
- łatwa dostępność części (abc-rc.pl sprzedaje, więc szybka dostawa)
- rzeczywiście taka konstrukcja jest dość wygodna przy składaniu - te ZMRy wszystkie, ze swoimi półkami i piętrami są bardziej upierdliwe, szczególnie jak już wszystko złożysz, a potem chcesz zdemontować na chwilę

Wady:
- wszystko na wierzchu,
@Xava: Gdy źle upadnie to w każdej ramie wnętrzności zostaną uszkodzone ;)
Ale tak jak pisałem, łatwiej o uszkodzenia elementów. Jednak waga kompletu nieporównywalna z zmrami. Coś za coś. Jak ktoś się ściga, i potrzebuje schodzić z masy, to jak najbardziej dobra rama.
@kubako: Tylko w ZMR będzie to przynajmniej kilkakrotnie mniej prawdopodobne bo praktycznie wszystko jest schowane. Tarot kamerkę ma tak wystawioną że aż strach o kreta.

@ten_smrod: Nie ma już. Teraz za 1 ~ 1,5k możesz sobie złożyć ;)
@LukCzu: Jeśli mam być szczery, to na twoim miejscu wziąłbym ZMR250 z jakimś najprostszym pdb montowanym jako podłoga ;)

A jeśli chcesz tarota, to chyba większego. Miałem 250tke i naprawdę było tam mało miejsca na wszystko, choć dało się upchać. W sumie to inaczej - odpowiedź czy 250 czy 300 zależy od pozostałych elementów, które planujesz użyć.