Wpis z mikrobloga

Mireczki terrarystyczne, moje kochane! :)

Dawno przeokropnie nic nie pisałam o zwierzakach, sklepie, co tam w ogóle słychać i czy żyję. Przed swiętami jest tyle zamówień, że umrzeć w tym sklepie można, a nie mam czasu nawet na porządne posprzątanie terrariów i poczochranie zwierzaków ;< Ale dzisiaj się zawzięłam, robię zdjęciową, dość obszerną aktualizację sklepową ;))

Zacznę od najmłodszych - agamki karłowate. Skubańce mają już troszkę ponad 3 tygodnie, dalej ciapciakowate, malutkie są, baardzo urocze ;D

Panny osobno
Sporo rezerwacji już mam, więć spieszyć się trzeba z kupnem!
Faceci lubią hurtowo przy szybie siedzieć :D

Dzisiaj też wysłałam pierwsze dwa do Zabrza, do naszego mireczka @michalje. o 20 z groszem będa u biego, więc prawdopodobnie się nimi pochwali (śmiało wrzucaj na tag #gadzibastion ;))

Pani nr jeden
Pani nr dwa

Do tego mam 10 malusieńkich zbożówek do sprzedania, jakby ktoś się chciał skusić, to daje mirkom rabaty ;D

Mam też 6 maluśkich agam brodatych i 3 nieco większe, ale też maluszki

Tutaj te malusie
A tu nieco starsze

Kolejna sprawa - nie mordujcie mnie, nie zabrałam lotek i nie polecieliśmy do ciepłych krajów, ciągle sa w sklepie ;D @abramek dzisiaj wysłał nowego laptopa, żeby stream działał nieco lepiej, po weekendzie powinno śmigać od nowa ;) Bardzo przepraszam za przestój. Poniżej zdjęcia Mirka, który BARDZO mocno chce rodzynke. I nie podzieli się z nikim ;D

ooo, czy to rodzynka?
TAK BARDZO MI JĄ DAJ
Taaaak <3

U kameleonów wszystko ok. Samiczka jedna ok miesiąc temu spadła mi z gałęzi, uderzyła się prawdopodobnie w plecy i miała paraliż tylnych łapek i ogona. 2 tygodnie męczenia się, ale przeszło jej, już z powrotem biega, lata skacze ;) Bardzo ładne kolorki ma. Druga samiczka jakoś nie chce jeść ostatnio i bunkruje się w kwiatach, więc nawet jej zdjęcia nei zrobiłam ;D Sir Lancelot, jak to kameleon, je je je je, pije, wygrzewa się. Fajny gościu z niego ;)

Paniunia
Lancelociaśny

Następne w kolejce - Agamki moje. Raper od miesiąca już śpi, jednak zima nie jest dla niego, wiec hibernuje, ja chętnie zrobiłabym to samo;:< Zośka i Matylda też jedzą mniej, są nieco ospałe, ale nie układam ich do snu, bo chyba tylko marudzą, a wcale nie chcą iść spać ;D Geralt, jak Geralt - ciągle skubaniec nie chce jeść. od 20 lipca jak go mam, może ze 2-3 razy jadł coś sam, reszta to przymusowe karmienie. No ale cóż, nie ma innego wyjścia, to będę karmiła ;) Ładnie na wadze przybrał, kolorki ma nie z tej ziemi, w styczniu wykorzystamy go, do zabaw z samicami ;D A Płotka? skubana pięknie się wybarwia ;) Jak kupowałam ją, to taka nieco bylejaka była, ale teraz ma takie kolorki, że oczy bolą ;) Śliczny pędrak z niej ;)

Matylda
Zośka
Geralt
Płotka

No i oczywiście nie może zabraknąć rodzinki agam karłowatych ;) 4 samiczki i Pan bezrączek siedzą i się wygrzewją ;D

Oto tu

Następny jest @NiedzwiedzBarabasz - czyli moja samiczka boa ;) Bardzo fajnie je szczury, coraz większe jej daje, bez problemu je i nawet wydala już bez problemu ;) I rośnie, jak skurczybyk :DD

<3

Agamy czerwonogłowe to świry takie, jakie były, dzikusy największe. Gekony lamparcie znoszą jajka (jakoś im się sezon przesunął O.O), na razie znajdowałam tylko niezapłodnione, ale kto wie ;) Wąż chiński dalej do sprzedania ;D Jeż? bywa ;D Bywa, że go widuję, śpi najczęściej pod kanapą albo niewiemgdzie, ogólnie fajny jest ;DDD

I to tyle, do następnego! :)

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Mireczki terrarystyczne, moje kochane! :)

Dawno przeokropnie nic nie pi...

źródło: comment_gyEVSYdoTizJKSzr9MNXnAq6MDPITTFn.jpg

Pobierz
  • 25
@PiersiowkaPelnaZiol: tak ze 3m może mieć;D

@Artyom: nie Ty jeden, kiedyś mi sąsiadka w bloku burdę robiła, jak zaobaczyła na bannerze AKCESORIA TERRARYSTYCZNE :D

@Snurq: a tak ze 2 tygodnie temu ;) Żeby się lepiej wołało ;D

@Pete1: bardzo podrożały, od kilku lat spada ich ilosć na rynku, i jak jeszcze 5 lat temu można było kupić nawet za 40 zł malucha, tak teraz od 80 chodzą classiki.
@Khaleesi:

@Artyom: nie Ty jeden, kiedyś mi sąsiadka w bloku burdę robiła, jak zaobaczyła na bannerze AKCESORIA TERRARYSTYCZNE :D


kurde ze mną jest coś nie tak bo teraz przeczytałem

kiedyś mi sąsiadka w bloku burkę robiła


enough mirko na dzisiaj