Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo,
Nie otrzymałem nadal żadnych odpowiedzi na moją skargę wysłaną 25.11. Dodatkowo dziś tzn 27.11 sytuacja znowu się powtórzyła. 146 o 6:33 i 6:37, przystanek Świeradowska przyjechały w jednym czasie i ostatecznie autobus 6:37 był na placu Grunwaldzkim wcześniej. Proszę zacząć pilnować rozkładów bo 4 razy w tym tygodniu (a mamy piątek) kierowcy linii 146 przyjeżdżają jak im się podoba. Dodatkowo dziś znowu kierowca 146 (ten z 6:37 na pl Grunwaldzki) podczas wjazdu na peron wjechał na "czerwonym" szczęśliwym trafem tylko unikając czołowego zderzenia z samochodami jadącymi w lewo (zapraszam do obejrzenia nagrań z monitoringu). Nie wiem czy wasi kierowcy wygrali prawa jazdy w paczkach po chipsach czy niemiłe im jest zdrowie i życie swoje oraz pasażerów ale takie sytuacje są niedopuszczalne.
NIECH KTOŚ ZACZNIE PILNOWAĆ ŻEBY KIEROWCY WYJEŻDŻALI Z GAZOWEJ TAK ABY ZDĄŻYĆ!

#wroclaw #krucjatamroza
  • 30
@mroz3: Ostatnio na Grunwaldzkim - na jednym peronie stoi 4 i 149, wjeżdża 145. Do połowy wystaje z peronu więc nawet nie #!$%@? cały peron bo i tak nie przejedzie na jednym cyklu. A tu jeb, pocisnął na czerwonym i 3 pojazdy na jednym cyklu wyjechały z peronu. Full ludzi rozkłada ręce i musi czekać na następny.

Kilka dni sytuacja się powtarza. Nauczony #!$%@? przez cały peron, wsiadam. I co? 2
@mroz3: chłopie oni leją totalnie na skargi, odpisze ci jakaś Grażyna i powie jakieś #!$%@? że będzie teraz ok, a tak naprawdę nic się nie zmieni. Ja już pisałem o to że nie ma czym jechać z bema na Grunwald, bo C #!$%@? na full jest. Ustawowo po tygodniu odpisali że przesłany mail został do wydziału komunikacji miasta. A tam ustawowo po tygodniu dostałem odpowiedź że będzie więcej połączeń i będą
@mroz3: Nie chcę ci psuć nadziei, ale te autobusy zawsze tak jeździły. Jak jakieś 2 lata temu jeździłem z grunwaldu na gaj, to wychodziłem 30 min wcześniej, bo zazwyczaj jeden przyjeżdżał 10 min wcześniej, niż miał w rozkładzie, a następny spóźniał się z 15 min( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlgorytmPrima: Ja jeżdżę prawie codziennie 146 rano z Bacciarellego i za każdym razem jest punktualnie, no, ale to drugi przystanek na trasie. Za to faktycznie zauważyłem, że ostatnio kierowca na trasie Bartoszowice - Pl. Grunwaldzki pokonał WSZYSTKIE (przy Hali Stulecia, za Mostem Zwierzynieckim, przy Klinikach i skrzyżowaniu Norwida) światła na czerwonym. Następnym razem chyba to nagram i wrzucę do internetu z numerem autobusu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
powiem ci że za czasów MPK na 146 takie numery się nie działy ;/


@mroz3: ?? To już nie ma u nas MPK? Kto teraz zarządza tym bajzlem?

Przesiadłem się do auta kilka lat temu i nie jeżdżę już w ogólę komunikacją. W tym roku jechałem 4 razy - za każdym razem śmierdziało i było w #!$%@? głośno. Chciałbym, by w mieście było mniej korków i lepsze powietrze, ale na ten
@CatHater: chodzi o to, że mpk "outsorcuje" swoje usługi na michalczewskiego, taki skrót myślowy nadal MPK jest organem nadrzędnym ale teraz ma podwykonawców
@mroz3: O, ja w poniedziałek jechałam z takim bucem 146! Nie dość, że na przystanku PKP narzekał, że "tam 0 jedzie całe puste, też na grunwald, a autobusy #!$%@?" to na Dworcowej zatrzymał się na drugim przystanku (tam są podwójne) i ludzie nie zdążyli dojść nawet do drzwi a on je zamknął i pojechał oO. Nie mówię już nawet o spóźnianiu się czy przyjeżdżaniu wcześniej, chociaż mistrzem w tym pozostaje dla
na Dworcowej zatrzymał się na drugim przystanku (tam są podwójne) i ludzie nie zdążyli dojść nawet do drzwi a on je zamknął i pojechał


@ciska: Jesteś pewien że tam jest przystanek podwójny? Za moich czasów były tam "dwa przystanki w jednym". Jeden dla autobusów jadących na wprost, drugi dla skręcających w lewo. Podobnie jak np. na Świebodzkim(nie wiem po co:) ), czy kiedyś na Nowym Dworze(teraz jest tam podwójny).
@ekanwro: Podwójny w takim sensie, że jedna wiata jest dla linii miejskich, druga (dalsza) dla tych podmiejskich i na tej drugiej się zatrzymał ;) nie wiedziałam jak to ująć zgrabnie