Wpis z mikrobloga

@Pacula: Ciezko ocenic. Pierwszy raz dzis gralam i tylko stworzylam simow i wybudowalam dom.
W przeszlosci grywalam duzo w 1 i 2. Trojki chyba nawet nie ruszylam zatem do tej czesci nie moge sie odnosic.
W kazdym razie pierwsze wrazenie jest takie ze zbyt przekombinowali, niby ma byc latwiej ale dla osoby przyzwyczajonej do starych simsow niekoniecznie niezbyt ;)
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: kurde pamietam ten dzien w akademiku gdy wstaje rano na uczelnie a kolega siedzi przy kompie jak zahipnotyzowany (zaczal wieczorem dnia poprzedniego), obok puszki po browarach a na ekranie the sims. I krzyczy do mnie zebym szybko przyszedl i zobaczyl jego rodzine itd. To pewnie byla pierwsza czesc, bo z 15 lat minelo, ale dawala niezle po glowie.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Jak ocenisza grywalność?

Grałem w 1,2 i 3 i najbardziej podobała mi się 2 część. 4 przypomina którąś z nich?

@Pacula: ja grałam we wszystkie, w tym 4 i uważam ją za tragedie :] niby miała być zrobiona tak by nawet na słabych kompach chodziła lepiej niż 3, ale chodzi dużo gorzej. W 3 świetny był kreator, gdzie danemu obiektowi można nadac dowolny wzór i kolor -
  • Odpowiedz