Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Macie też tak jak ja? Dziewczyna powiedzmy w wieku 18-21 zachodzi w ciąże i wychowuje dziecko sama, w większości przypadków bierze się to z głupoty, a dziecko zwykła wpadka. Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ? ja np bym nie mógł dotknąć, tak jak dzieci lubię to do takiej młodej samotnej matki, miał bym obrzydzenie.
  • 128
  • Odpowiedz
Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ? ja np bym nie mógł dotknąć


@Gitler: ale co konkretnie Cię obrzydza? To że seks uprawiała? To że nie usunęła ciąży? Bo rozumiem że jak np. jakaś młódka się grzmociła z kolesiami na lewo i prawo i jakimś cudem nie wpadła to już Ciebie nie obrzydza?
##!$%@?ów
  • Odpowiedz
@Gitler: @rskk: LOL - swoją drogą większość samotnych, młodych matek jakie znałem były akurat po ślubie lub w dłuższych związkach. Mojego dobrego kumpla z podstawówki ojciec zostawił jak miał chyba 9 lat. Zostawił matkę z 4 dzieci! Po 8 latach po ślubie. Zabrał swoje rzeczy jak była u lekarza. Znalazł się po 12 latach jak go deportowali z Australii, bo pracował tam na czarno i jakaś piła ucięła mu rękę. Z zajebistego kumpla zostało kiwające na boki warzywo, a kilka lat później sie powiesił.

Swoją drogą - ile czasu trzeba sie znać, żeby laska mogła pójść do łóżka? 2 lata?3?4?6? Trzeba brac odpowiedzialność za swoje czyny, a dziecka kobieta sama sobie nie robi. Swoją drogą mnie najbardziej obrzydza, że w Poslce jest tak mała ściągalność alimentów, a faceci sie jeszcze tym szczycą, że "suka nie wyda kasy na siebie". No kurde - 200-300zl alimentów- zajebista kaska- laska pewnie ocipieje jak ja zobaczy i pójdzie do osiedlowego fryzjera, bo na lepszego za tę kasę nie dostanie.

Niestety - mam wrażenie, że w Polsce jest strasznie prymitywne myślenie w tej kwestii - laska wpadnie, laski wina, niech se radzi, ja #!$%@?. A potem więzienia przepełnione bo jakis #!$%@? umysłowo błazen jest ściągniety z UK za niepłacenie alimentów. To jakiś mentalny 3 świat. Zawsze też jestem zdziwiony jak to jest, że w takich Włoszech, Hiszpanii, Portugalii jednak alimenty da sie wyegzekwować (nie wspominam o Niemczech, bo te akurat uchodzą za państwo, w którym prawo jest respektowane). Jak to jest, że taki Mariano Italiano czy gorący Enrique jednak płaci za swoje seks przygody, a napuchnięty czerwonopolak #!$%@? sie z 250zł jakby to był majątek życia. Jeszcze jego znajomi (często laski), rodzina go kryją, praca na czarno, #!$%@? na Islandie (swoją drogą na Islandii to chyba jest jakieś zagłębie #!$%@? sebixów, którzy
  • Odpowiedz
Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ?


@Gitler: #!$%@? od razu mnie odrzuca, ale taka niepatologiczna 8+ nigdy w życiu. Bierę !!
PS. A co do dzieciaka? Kto ma dziecko, niech da dziecko, dziecko #!$%@? bęc! I hyc o podłogę, dziecko #!$%@? bęc! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Marmite: Ja też nie słyszałem osobiście, to taka krótka historyjka znaleziona gdzieś w necie, ale obrazująca mentalność i podejście na mirko do tego tematu.
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Twoja żona też sie będzie obrzydzała? Albo laska z którą założysz rodzinę? A luźne pochwy bez ciąży cię nie obrzydzają? A zwisające cycki? Nie wiem, ale mam wrażenie, że wasi rodzice gdzieś popełnili błąd w wychowaniu.

Nie mówie, o wchodzeniu w związki z laskami z dziećmi. Chodzi o sam fakt obrzydzenia, który dla mnie jest niepojęty. Nie wiem, matki też sie brzydzicie?
  • Odpowiedz
@Gitler: Chyba cię troszkę #!$%@?ło. 18-21 lat to nie jest dziewczyna, a kobieta i jest to już prawidłowy i z punktu medycznego bardzo dobry moment na zajście w pierwszą ciążę.
  • Odpowiedz
@a__s:

Przerzucasz całą odpowiedzialność na kobietę, obwiniając ją za taką sytuację. Ale pragnę zauważyć, że i mężczyzna nie jest w takiej sytuacji bez winy.


Nigdzie nie napisałem, że nie ponosi winy. Dla mnie pod względem moralnym jest podludziem, chyba że ktoś go w to dziecko ordynarnie i chamsko wmanewrował, a i tak się
  • Odpowiedz
erysipelothrix: sam fakt dupodajstwa i nieodpowiedzialnosci


@jestem_legenda: wiesz, możesz trafić na wielokrotnei większą dupodajke, ktorą przeruchało juz pół osiedla, ale dobrze sie zabezpiecza i dzieci nie ma.
  • Odpowiedz
jak jest rozsądna i odpowiedzialna to nie rozłoży nó przed pierwszym lepszym chłopaczkiem bo hormony zawirowały w głowie i "może nie zajdę w ciążę"


@Dziobaczka:

bez zabezpieczenia
nie rozłoży nóg
  • Odpowiedz
@Gitler: @Czarna_Kotka: Moja siostra w wieku 18 lat urodziła dziecko i jest głupią, nieodpowiedzialną karyną. Nie potrafi wychować własnego dziecka, w domu chlew gorszy niż w melinie. Uważam że jest głupia i zmarnowała sobie życie, jak wszystkie nastoletnie matki. Jak została zgwałcona to oczywiście współczuję, ale w innym wypadku jest po prostu tępa.
  • Odpowiedz
@Gitler: Zastanawiam się, że skoro tak uważasz, to nie sypiasz z dziewczynami na prawo i lewo, nie miałeś nigdy żadnej przygody, bo to taka sama sytuacja i też inne kobiety powinny się ciebie brzydzić. Tak w ogóle to mężczyźni kłamią bez przerwy i udają uczucia, by zaliczyć, to facetom nie można ufać. Taka młoda dziewczyna może być po prostu naiwna. A faceci są zawsze mili, mówią bzdury jak im się
  • Odpowiedz
@chwila: Prawilna gównoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka młoda dziewczyna jest po prostu głupia, a gość który ją zostawi bo nie wie jakie konsekwencje mogę być, to po prostu frajer. Ja np określam swoje zamiary od razu, bez sztucznego wchodzenia w dupe.
  • Odpowiedz
@Gitler: gownoburze są świetne, ale lepsze te z obrażaniem się nawzajem, po co dyskusje prowadzić :) większość facetów tak nie robi, bo sami tez nie wiedzą czego chcą, ale okazji marnować nie będą :p ja najcześciej spotykam się z tym, że zapominają wspomnieć, że już mają dziewczyny ;p ja tam nie oceniam tych dziewczyn, jakbym już miała, to właśnie, że facet ją omotał :)
  • Odpowiedz
@Gitler:
Obrzydza Cię fakt zajścia przez takową w ciąże i samotne macierzyństwo, czy to, że uprawiała seks z jednym, lub wieloma partnerami, aż zaszła w ciąże?

Idąc pierwszym tokiem rozumowania obrzydza Cię każda kobieta, która zaszła w ciąże, która nie ma chłopa.
W drugim przypadku obrzydza Cię wielokrotny seks (lub jednokrotny=wpadka) uprawiany przez tą kobiete, ale dopiero gdy widać, że zaszła, lub urodziła (wracamy do przypadku pierwszego i koło się zamyka ( ͡°
  • Odpowiedz