Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@legendazligi: Barca - Roma to wedlug mnie najbardziej nieprzewidalny mecz. Barca ma w tabeli 5 punktow przewagi nad druga druzyna czyli Roma, Roma napewno zmobilizowana, bo i Bate moze ja dzis przeskoczyc przy niespodziance na bialorusi i przegranej Romy. Barca napewno bardziej skupiona byla na meczu z Realem niz LM. Nie kusilbym sie o obstawianie wyniku w tym meczu, ale sadze ze po bramie z obu stron padnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@legendazligi: O zenit jestem spokojny, pieknie graja w tym sezonie w LM, w klubie cisnienie na wyniki wlasnie w LM, Valencia na wyjazdach nie zachwyca plus dosc daleka podroz dla nich
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@legendazligi: Lol Chelsea to porazka w tym sezonie. Mam na nich utopione 75 zl od paru miesiecy. Byla przed rozpoczeciem ligi angielskiej taka promocja na Betsafe, postaw minimum 75 zl na to kto bedzie liderem w Angli w swieta bozego narodzenia a my dodamy Ci 5 zl bonusu za kazdy wygrany przez nich mecz, no i mialem grac City, dzien nad tym myslalem i w koncu wzialem faworyta czyli Chelsea:(
  • Odpowiedz
@panpe: no ja myślę, że nawet większe straty mam przez Chelsea, bo 2x Hazard przestrzelił karnego w dwóch meczach i w obu padł remis, a raz jakaś większa taśma nie siadła przez nich jak grali z jakimiś kupami w lidze nawet nie pamiętam z kim, jakieś czerwone dla fabregasa i chyba 3-0 się skończyło. I od tego czasu powiedziałem sobie, że nigdy chelsea.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@legendazligi: Hehe jak to mowia kondominum rosyjsko-niemieckei pod zydowskim zarzadem powierniczym:p Zenit wali bramy, Bayern wali bramy, to i w Tela Avivie cos poleci:)
  • Odpowiedz