Wpis z mikrobloga

Co polecacie za #smartfon do 700 - 800 zł ? Może być używany, raczej skłaniałbym się w stronę #android, aczkolwiek #windowsphone też wchodzi w grę.

Nie szukam telefonu do wymagających gier, raczej chcę by był niezawodny z dobrą baterią. Może trochę posłużyć jako GPS, często będę korzystał z internetu (głównie od operatora). Co do dual sim, byłoby fajnie mieć taką możliwość ale nie jest to rzecz którą wymagam.

Jak dotąd na oku mam:
Meizu M2 Note - cena od. 650 zł w aliexpres do 750 zł w sklepach stacjonarnych w Polsce. Trochę boję się tego rozmiaru (5,5")
MicrosoftLumia 550 - ok. 550 zł jeszcze nie ma w sprzedaży
Microsoft Lumia 640 LTE Dual Sim - też ok. 600 zł

Co jeszcze polecacie?

Wołam #telefony

PS Nigdy nie robiłem zakupów na aliexpres za więcej niż 20 zł, więc się trochę obawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@melissska: Jak to jest z telefonami Huawei, zastanawiam się nad P8 Lite lub zwykłym P8 ale słyszałem od użytkownika P7, że po ok. 2 miesiącach nie dało się go praktycznie używać?
@pollos: nie spotkałam się z takim przypadkiem, ale wg mnie mogła być to wina słabej wersji EMUI, teraz już często aktualizują nakładkę, więc nie powinno być takiego problemu. Poza tym P8 Lite to model odrobinę lepiej dopracowany (nie tak jak P8, ale jednak).