Wpis z mikrobloga

Też macie czasem takie wrażenie jak słyszycie polskie znaczenie czeskich wyrazów, że ich język stworzył jakiś "śmieszek polak" który trafił na tamte tereny przy okazji jakichś podbojów lub wyprawy i przy mocnej imprezie w karczmie wpadł mu do głowy taki szatański pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czechy #europa #polska #heheszki #nocnazmiana
qlimax3 - Też macie czasem takie wrażenie jak słyszycie polskie znaczenie czeskich wy...

źródło: comment_r9gDRcMaLXcOL0MYLJzfs9Neu4LOQgSO.jpg

Pobierz
  • 33
@jemzgnitejablka: dziękujemy oświeconemu użytkownikowi "JemZgniteJablka" zielonej elity portalu wypok pe el, że przyszedł nam plebsowi powiedzieć, że niektóre wyrazy tak właśnie brzmią w języku czeskim jak na obrazku.
@qlimax3: Nie, w przeciwnosci do wielu Polakow, ktorym niewiele potrzeba do rozbawienia, jezyk czeski mnie totalnie nie bawi. To cos jak w stylu smiania sie z filmow azjatyckich, bo totalnie nie rozumie sie tamtejszej kultury i rzeczywistosci.
@qlimax3: Niestety zielonka @jemzgnitejablka ma rację, tylko dwa z tych słów się zgadzają, reszta to jakieś heheszki, i to w sumie mało śmieszne. Kompletnie nie rozumiem, jak to jest, że tego typu obrazki od lat krążą po Internecie i zawsze tyle ludzi daje się na to nabrać, nie dość, że w to wierzą, to jeszcze widzą w tym coś zabawnego. Moim zdaniem humor z dupy, ale co ja tam wiem.