Wpis z mikrobloga

No mirki. .. W końcu po dość długim czasie i nieudanych próbach #emigracja w #norwegia (pisałem jakiś czas temu o tym), w końcu udało mi się wylądować w #uk ... A dokładniej w #londyn ... tak więc od 2 tygodni jestem szczęśliwym mieszkańcem wysp i jest wszystko tak jak planowałem. Praca na lotnisku London Heathrow w porównaniu do warunków jakie miałem na #poznan #lawica to jest niebo a ziemia. wreszcie czuje się jak pracownik a nie jak krowa dojna. .. Nigdy do tej pory (pracując pracując Polsce) nie dostałem tak profesjonalnego podejścia do pracownika. A do tego codzienny widok startujących i ladujacych kolosow jak a380 które wyglądają jak bloki mieszkalne .... bajka. Life Goal coraz bliżej i już nie mogę się doczekać. :)
Polecam serdecznie!!
Teraz tylko czekam na wypłatę.
Pobierz
źródło: comment_NR4kLzjXyxMdvVDHT44nZIEKBq5rYfJT.jpg
  • 60
@saldatoreafilo: Why not?

@BArtAS94: Robisz na Lawicy? Krawat czy plyta? Czy mechanik?

@NYCBronx: Norwegia nie wyszła i to bardzo. Wszystko co się mogło #!$%@?ć ... no cóż #!$%@?ło się. W drodze do Trondheim (docelowe miasto) #!$%@?ła mi się skrzynia w aucie. Cudem doczłapałem się na 3 biegu w środku nocy do Bergen a tam auto padło. Do tego #!$%@?ł mi się telefon i laptop. Pokój ogarnąłem cudem i to
@NYCBronx: Ja jechałem Twingo (xD), także załadowanym po sufit ;) także wyobraź to sobie. Ale co racja to racja. Rybki też połowiliśmy, zwiedziliśmy nieco (co prawda wcześniej już mi było dane objechać całą Norge, ale tam jest tak pięknie, że zawsze się chętnie wraca). Teraz odpracowuję to co straciłem ;) Ale jakby nie patrzeć zwróci się wszystko z nadwyżką w przyszłym miesiącu xD
@BArtAS94: Teraz zatrudnienia nie dostaniesz na 99%. Szukają głównie na sezon i to serio można powiedzieć że frajerów, bo robota nie jest tego warta. Lepiej już iść na fabryke czy do Amazonu robić. Rzucanie 25-32kg bagażu w bagażniku w pozycji półsrającej za dychę na godzinę ... patologia.
@siabadabada: Na polskich lotniskach koordynator lotów to tzw. Marszałek.
Wykonuje on prace, za które na innych lotniskach z reguły odpowiedzialny jest Ramp Agent.
W skrócie:
- Follow Me
- Wprowadza statki na stojanki i je wyprowadza wg info z TWR (to co wingmans)
- Przyroda (pilnuje czy zwierząt nie ma w okolicy Runway)
- Sprawdza czy na strefie niebezpiecznej (Runway i Taxi Way), nie ma FOD
- #!$%@? wszystkich naokoło bo