Wpis z mikrobloga

No mirki. .. W końcu po dość długim czasie i nieudanych próbach #emigracja w #norwegia (pisałem jakiś czas temu o tym), w końcu udało mi się wylądować w #uk ... A dokładniej w #londyn ... tak więc od 2 tygodni jestem szczęśliwym mieszkańcem wysp i jest wszystko tak jak planowałem. Praca na lotnisku London Heathrow w porównaniu do warunków jakie miałem na #poznan #lawica to jest niebo a ziemia. wreszcie czuje się jak pracownik a nie jak krowa dojna. .. Nigdy do tej pory (pracując pracując Polsce) nie dostałem tak profesjonalnego podejścia do pracownika. A do tego codzienny widok startujących i ladujacych kolosow jak a380 które wyglądają jak bloki mieszkalne .... bajka. Life Goal coraz bliżej i już nie mogę się doczekać. :)
Polecam serdecznie!!
Teraz tylko czekam na wypłatę.
marcinsa12 - No mirki. .. W końcu po dość długim czasie i nieudanych próbach #emigrac...

źródło: comment_NR4kLzjXyxMdvVDHT44nZIEKBq5rYfJT.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@marcinsa12: o, a może zrobisz wpis z opisem pracy na ławicy? bo jestem ciekaw jak to wyglądało- o naszym lotnisku nie mam niestety najlepszego zdania i chętnie poczytałbym jakieś wrażenia 'od wewnątrz'.
  • Odpowiedz