Wpis z mikrobloga

#pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsiefura

Elo mireczki z samochodami! Pochwalcie się, jakie macie auta i jaki macie stosunek do nich(za co je lubicie/nie lubicie)!

Ja mam matiza, którego odziedziczyłem po rodzicach, rocznik 2004, powypadkowy. Wygląda jak kupa gówna(kolor khaki), ale nie rdzewieje i nie ma bata by go ktoś ukradł.

Lubię go za to, że wszelkie naprawy kosztują grosze.

Nie lubię go za wszystko inne, ale najbardziej że jak #!$%@?ę nim w drzewo to pewnie się zabije(nie ma ABS, ESP ani żadnych poduszek).
kotnaklawiaturze - #pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsief...

źródło: comment_bENkBr0w3fSCTwoPcirilERGjGZ2aqdi.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Magda 6, rocznik 2003, silnik 2.3 LPG (akurat nie mam jak jej fotki zrobić). Mazda, jak to Mazda: nadkola trzeba pilnować, szaleć nie szaleję, bo odzwyczaiłem się #!$%@?ć, jak pojeździłem na ciężarowych. Jak mam 110 na blacie, to mi skórę z twarzy zrywa, a jak 130, to zaczynam wznosić modły do Wielkiego Manitu. Mimo wszystko, dobrze jest mieć trochę kuców w zapasie pod maską jak się wyprzedza. No i
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Moim poprzednim samochodem też był Matiz :) I faktycznie, jak coś się zepsuło, to wiedziałem, że więcej niż 200 zł nie zapłacę. Aktualnie jeżdżę Vectrą B (zdjęcie podglądowe - wygląda tak samo), rocznik 98, silnik 1.8 16V (115 KM)

Plusy:
- Komfortowy, dobrze wyposażony samochód za nieduże pieniądze
- Całkiem zrywny
- Jak na swój wiek i przebieg - niezawodny (nie boję się nim zrobić trasy
akustycznie - @kotnaklawiaturze: Moim poprzednim samochodem też był Matiz :) I faktyc...

źródło: comment_mohcg4BxGo73QpN2QYFzaU6NCQnU2gw1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: zwłaszcza z podtlenkiem LPG, żadna wycieczka jej nie straszna. Szkoda tylko że wersja bieda i klimy brak, ale skoro ona znosi upały po 35 st. to co, ja nie zniosę 40 st. w kabinie?! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@deyna: Na Subaru się nie znam, zapytaj na forum o ten konkretny element. Albo poszukaj fotek na necie. Takie gówienko kosztuje 10 zł a robota minimum 300 bo trzeba ściągać skrzynie wal, sprzęgło itd

http://www.klinika-bmw.pl/feat/bmw-m5-naprawa-vanosa-i-wymiana-sprzegla/ - ostatnie zdjęcie, po lewej stronie masz dziurkę na ten bolec a po prawej wysprzeglik, na to idzie łapa

http://i.imgur.com/p5LoMWE.jpg - tu masz widoczny ten
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Suzuki Swift MK4. 99r, 1.3 68KM. Wcześniej jeździłem litrówką z tego samego roku, byłem zadowolony, ale uległa stłuczce i nie opłacało się naprawiać :P. Z tego jestem zadowolony trochę mniej... Żre olej jak głupi, no ale jeździ i robi za roboczowóz a ja zbieram kasę na coś fajniejszego na weekendy, wieczory czy dalsze wyjazdy. Planuję coś typu 406 Coupe/ C70/ E36. Po zlocie klubu Swifta chwilę ciągnęło mnie do
Krzemol - @kotnaklawiaturze: Suzuki Swift MK4. 99r, 1.3 68KM. Wcześniej jeździłem lit...

źródło: comment_nYbc6ljKLXuT0TCdsIhVQgsljoGCZdtl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz