Wpis z mikrobloga

#pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsiefura

Elo mireczki z samochodami! Pochwalcie się, jakie macie auta i jaki macie stosunek do nich(za co je lubicie/nie lubicie)!

Ja mam matiza, którego odziedziczyłem po rodzicach, rocznik 2004, powypadkowy. Wygląda jak kupa gówna(kolor khaki), ale nie rdzewieje i nie ma bata by go ktoś ukradł.

Lubię go za to, że wszelkie naprawy kosztują grosze.

Nie lubię go za wszystko inne, ale najbardziej że jak #!$%@?ę nim w drzewo to pewnie się zabije(nie ma ABS, ESP ani żadnych poduszek).
kotnaklawiaturze - #pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsief...

źródło: comment_bENkBr0w3fSCTwoPcirilERGjGZ2aqdi.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze:

obecnie posiadam:

1. peugeot 407 1.6 hdi fap 2005 - moje pierwsze auto kupione za własny hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) full opcja. tempomat, telefon, navi z duzym wyswietlaczem, dwustref, czujniki zmierzchu i deszczu, skladane lusterka, skórka, fotochromat etc. komfortowy, wygodny i wbrew pozorom bezawaryjny, oszczedny. jedynym mankamentem jest
smutna_rzaba - @kotnaklawiaturze:

 obecnie posiadam:

1. peugeot 407 1.6 hdi fap...

źródło: comment_n8GdngTA2glEs9R9ealLr9eoRqdfBFDC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AliNilA: rdzewieje mi na spawach stelaża oparcia i cała ta część w której siedzi stacyjka, do tego ta blaszka na końcówce wydechu. Nie liczę miejsc które zeszlifowałem asfaltem, ale po to mam te wielkie ochraniacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: moje pierwsze autko, gp z 2007roku. Pod maską 120 benzynowych kucy. Fajne autko, moc pozwala na robienie tras bez stresu, pali znośnie, ma super dźwięk z fabrycznych głośników. Lubię je, mam z nim pełno genialnych wspomnień ale planuje na lato sprzedać, aby kupić cos z napędem na tył. Napęd na przód mi nie leży, daje za mało frajdy.
Klejnot_nilu - @kotnaklawiaturze: moje pierwsze autko, gp z 2007roku. Pod maską 120 b...

źródło: comment_DuIAAuiXab5ujQqpFSxSOREaRdbyeZ2x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: ( ͡° ͜ʖ ͡°) łada 1500s identyczna jak na zdjęciu.

Wady: obecnie nie jeździ :D zwalone sprzęgło. No i nieco pordzewiała ale znacznie mniej niż można się spodziewać po ponad 30 letnim ruskim samochodzie. Poza tym jest w naprawdę niezłym stanie.

Zalety: ciężko powiedzieć coś konkretnego, po prostu lubię ten samochód. Nie wiem ile jeszcze będzie stać, kiedyś się nią zajmę i doprowadzę do fajnego
aniis - @kotnaklawiaturze: ( ͡° ͜ʖ ͡°) łada 1500s identyczna jak na zdjęciu.

Wady:...

źródło: comment_LCKORLlIkCj7gCOzYjr5PZTQz7tDg7Ki.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
BMW 1 E87 130i, rocznik 2009, powypadkowy (zimą ślizgnąłem się w płot przy domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Kocham go za dynamiczność, małe spalanie, bezawaryjność i wygodę.

Nienawidzę że za każdą pierdołę przepłacam, zajebiście twarde sprzęgło i że po nocy wyglądam z niepewnością czy jeszcze stoi.


@Vittu: Colego, ze sprzeglem mialem tak samo, wiedzialem ze cos jest nie tak bo to bylo moje 6 BMW
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Corsa D 2011r. 1.4 100km :D bogata wersja z podgrzewaniem foteli i kierownicy, czujnik deszczu, czujnik świateł, tempomat i komputer pokładowy. Świetne fotele, hamulce i sprzęgło ale niestety beznadziejna skrzynia, wyciszenie,jakość plastików oraz straszliwie miękkie szyby które są paskudnie podatne na zarysowania. Pali około 7.5 litra w mieście/mieszanym i 5.2 w trasie.
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: subaru impreza 1996, awd, 115KM, na podtlenek LPG:)
Nie napiszę za co ją lubię, bo ją po prostu kocham! Jak po zaparkowaniu gdzieś idę, to absolutnie zawsze się za nią oglądam i mam banana na ryju.
Niesamowite wrażenia z jazdy, trzyma się drogi jak przyklejona, mogę szybko wchodzić w zakręty (nisko środek ciężkości, twarde zawieszenie, napęd na 4, spojler;) Laski na nią lecą głównie dlatego, że boczne szyby nie
looongier - @kotnaklawiaturze: subaru impreza 1996, awd, 115KM, na podtlenek LPG:)
N...

źródło: comment_PMHi536N7Nn3CaRVzTEd8ZQ4foZpxmXR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz