Wpis z mikrobloga

#internet #pomoc #wykopexpert #niewiemjaktootagowac Witam Mirki. Potrzebuje waszej pomocy. Jutro ruszam w trase po Europie (ciężarówka), trasay głównie to Niemcy - Anglia i spowrotem (Belgia, Luxemburg, czasem Holandia) no i potrzebuje mieć internet żeby móc mirkować od czasu do czasu. Znacie jakieś sposoby? Sprawdzałem internet satelitarny - dobra sprawa ale umowa na 24 miesiące, a nie wiem jak długo będę truckerem. Sprawdzałem w playu to 25MB za granice za 9 zł - a o ile się orientuje to nie starczy to na 5 min na FB. Doradźcie coś ciekawego. Dzięki.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Pacjent tzn jak mi sie spodoba, to raczej regularnie. 2 tyg w trasie + tydzien wolnego i tak w kółko. @bart222 mówisz normalnie nowa karta sim i zmieniać w danym kraju? Aktywuje się pakiet normalnie kodem? orientujesz się jakie mniej więcej ceny za 1GB np w Niemczech czy Wielkiej Brytanii? - bo tam będe głównie korzystał, bo przez Belgie szybko się przejeżdża.
@warlockuss: Posiadanie karty sim z kazdego kraju jest chyba najlepszym rozwiazaniem, jak bedziesz jezdzil regularnie, to mozesz nawet pomyslec o routerze gsm, albo o jakims telefonie po kosztach, zeby z niego udostepniac. Na poczatku roku w UK sam korzystalem z sieci gifgaf, bo mieli fajne pakiety na wszystko, w NL internet jest dosyc drogi- u wiekszosci operatorow 1GB kosztuje 10 euro, nie mam pojecia jak jest w Niemczech.