Wpis z mikrobloga

Bez alkoholu - dzień 36
Bez cukru, słodzika, miodu, suszonych owoców - dzień 12
Bez białej mąki - dzień 12

Kolejny raz usłyszałam, że się głodzę podczas gdy według mnie jem wręcz za dużo i czuje się czasem przejedzona.
Nie odchudzam się, ani nie buduje masy, chcę po prostu normalnie się żywić.
Czy według was to co jem dzisiaj to głodzenie się?

9:00 - mały jogurt naturalny, banan, 3 wafle ryżowe
12:00 - jabłko, sok marchwiowy
14:30 - 100g ryżu brązowego, 50 g żółtego sera, sos pomidorowy domowej roboty
18:30 - średnia kanapka z chleba żytniego z serkiem topionym i ogórkiem

Wołam specjalistów od #dieta a poza tym tradycyjnie taguje #czelendzakcepted #nosugarchallenge #noalcoholchallenge #noflourchallenge
  • 87
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: 4 miesiące bez chleba/pieczywa etc, 4 miesiące bez słodyczy, czekolady itp, 4 miesiące bez kurczaka i drobiu, 4 miesiące bez kiełbas, szynek itp, 4 miesiące sea food #!$%@? i popijam wódką z ryżu. Dzisiaj nie wytrzymałem kupiłem wagyu rib eye 0,4kg smażę go wieczorem xD Siedzę w pracy i nie mogę się doczekać, aż wbije w niego zęby. Jak można nie jeść mięsa?! Jak, #!$%@? jak... mi się śni
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: jeżeli masz siedzący tryb życia/pracy to mimo wszystko wyszedłbym z aż tak dużego deficytu, bo to na dłuższą metę nie zdrowe. Brakuje tak do 1500 kcal, żebyś dobiła, chyba że np. jednego prince polo w ciągu dnia nie liczysz. Jeżeli coś ćwiczysz dodatkowo to kategorycznie powinnaś podbić tą pulę. Nie znam Twojej wagi/wymiarów itp itd. ale każda dieta poniżej 1200-1300 w najbardziej restrykcyjnym czasie to gówno - nie dieta
feniks_pn - @Mirabelkowa: jeżeli masz siedzący tryb życia/pracy to mimo wszystko wysz...

źródło: comment_ZUZzM8gAgm4fLmIjuHEBFGNeRg1upfBE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Rozumiem Twoje argumenty, ale już mnie ktoś w tym względzie prowadzi i takie mam zalecenia.
Sok kupny jednodniowy, w jogurcie też nie ma cukru.

@methanex: Nie wykreślę, bo bardziej ufam rzetelności piekarni w podaniu mi składu niż Twojej nieufności.

@vuvkid: @WuDwaKa: @3ddy: @sticker: Według mnie to dużo. Często czuje się przejedzona, ale skoro tyle osób potwierdza, że się
  • Odpowiedz
@vuvkid: ile by nie miała (jak zaznaczyłem nie znam jej wagi/wymiarów) odżywianie się poniżej 1200-1300 kcal nawet na największej redukcji dla zdrowego człowieka jest chore i nie powinno się tak robić.
  • Odpowiedz
  • 45
@Mirabelkowa: to jest zdecydowanie za mało. W moment nabawisz się chorób. Rezygnujesz z miodu, który jest często używany przez ludzi, którzy się zdrowo odżywiają a #!$%@? przetworzony serek topiony. Something went wrong.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: pewnie jeszcze jestes za multi kulti i kupujesz produkty z tv mango skoro wierzysz piekarniom. Mój różowy sam piecze chleb , robi żółty ser ,napoje z zielonej pietruchy, masło ciastka słodycze itp , teść ma masarnie wiec mięso tez ok. Ide kurczaka zjeść naszła mnie ochota
  • Odpowiedz