Wpis z mikrobloga

Bez alkoholu - dzień 36
Bez cukru, słodzika, miodu, suszonych owoców - dzień 12
Bez białej mąki - dzień 12

Kolejny raz usłyszałam, że się głodzę podczas gdy według mnie jem wręcz za dużo i czuje się czasem przejedzona.
Nie odchudzam się, ani nie buduje masy, chcę po prostu normalnie się żywić.
Czy według was to co jem dzisiaj to głodzenie się?

9:00 - mały jogurt naturalny, banan, 3 wafle ryżowe
12:00 - jabłko, sok marchwiowy
14:30 - 100g ryżu brązowego, 50 g żółtego sera, sos pomidorowy domowej roboty
18:30 - średnia kanapka z chleba żytniego z serkiem topionym i ogórkiem

Wołam specjalistów od #dieta a poza tym tradycyjnie taguje #czelendzakcepted #nosugarchallenge #noalcoholchallenge #noflourchallenge
  • 87
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: może to dziwnie zabrzmi, ale @Vanwartith ma rację
Jajecznica na boczku, maśle, z cebulą, pomidorami i rukolą dostarcza chyba wszystkiego z czego organizm ludzki może zrobić pożytek, a do tego jest sycąca i starcza spokojnie na długie godziny. popij koniecznie earl greyem, pieczywo wg uznania (wolę białe, ale jadłem niedawno ciemne z dynią, czy innym słonecznikiem)
  • Odpowiedz
  • 84
@Mirabelkowa: serek topiony to syf. #!$%@? nabial chociaz dobry tak bardzo, dorzuc jakies orzechy jako tluszcze, no i wiecej warzyw bo ogolnie masz diete jak dzieci z bulerbyn. ryz i jablko ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: @shaun_the_sheep: ma racje, brakuje przede wszystkim białka, poza tym - ostatni posiłek o 18:30, pierwszy o 9... czyli Twój organizm przez 9+5,5=14,5h nie ma co jeść, a na taki okres przygotowujesz go średnią kanapką z serkiem i ogórkiem. Na zdrowy rozsądek, czy to jest rozsądne?
  • Odpowiedz