Wpis z mikrobloga

Szukam ostatnio mieszkania do wynajęcia i już mi ręce opadają... Co ci właściciele mają w głowach?!
- Krwiście czerwone szafki w kuchni, albo żółte czy tam seledynowe
- Trójkątne lustro w łazience nad umywalką takie, że widzisz w nim swój nos tylko
- szafka z telewizorem i kanapa ustawiona do niej pod kątem 90 stopni w odległości 30 centymetrów
- niektórzy to z tych mieszkań robią prywatny śmietnik i wstawiają wszystko co się zużyje u nich w domu, lub co chyba znajdą na śmietniku pod blokiem
- cena: 1600 + czynsz + woda + prąd + ogrzewanie + śmieci + garaż + powietrze w mieskzaniu + szyby w oknach i co tam się jeszcze da dołożyć
- oczojebne tapety, lub kolory ścian jak w burdelu [(może wcześniej tym właśnie były?)(chociaż nie wiem, bo nigdy nie byłem)]
- kto wpadł na pomysł, że to ja zapłacę pośrednikowi prowizję? Ja go wynajmuję, żeby mi mieszkania szukał, czy właściciel żeby znalazł najemce? Wypchaj się wiórami z płyt, które lecą ze starych mebli.

#gorzkiezale #mieszkanie #mieszkaniadowynajecia #januszebiznesu #januszewynajmu #buldopy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AllOver: protip, poświęć 2-3 dni na odświeżanie ogłoszeń po najnowszych co 15min, jak się coś trafi to od razu rezerwuj i się umawiaj. Najlepsze mieszkania (normalne) schodzą w ciągu max paru godzin.
  • Odpowiedz
@AllOver: powiem Ci że najgorsze są te które pamiętają prl, a na rynku duzo ich. Znaleźć w rosądnej cenie, lokalizacji i warunkach mieszkanie czasem graniczy z cudem.

@MrGreeneye: jak ja szukałem mieszkania to po 15min od ogłoszenia potrafiło być wynajęte...
  • Odpowiedz
@AllOver: ja sie zawsze zastanawiam odwiedzajac znajomych wynajmujacych takie mieszkania...
ile to do k---y jasnej kosztuje by pojechać do tej p---------j ikei i kupić najtańsze meble, żeby to jakkolwiek wyglądało -.- cebula we wlascicielahc jest mocna
  • Odpowiedz