Wpis z mikrobloga

@Hiisi: do nowych Samsungów możesz kupić taką zabawną doczepianą klawiaturę, która zajmuje część ekranu. dziwne, ale podobno całkiem wygodne.
jest też, niezły podobno, BlackBerry Priv z Androidem, ale premierowa cena to przesada. Pewnie będzie niskie zainteresowanie i szybko obniżą :)
@Hiisi:
1. w dzisiejszych telefonach często można sobie dorzucić zewnętrzną mini klawiaturę na micro USB
2. ja mam w posiadaniu Xperię Mini Pro, i zawsze do niej wracam ze względu na klawiaturę qwerty. Słaby to co prawda telefon, ale parę apek można wrzucić, by nie cięło (android 4.1) ... ot, porządny telefon do pracy :)
@Hiisi: również miałem Xperie Mini Pro tak jak @simperium , i jeśli tylko dowiedziałbym się że Sony robi jakiś jego remaster, to jebnąłbym w tym samym momencie mojego samsunga i rzucił się na nią. Ta klawiatura była genialna, po jednodniowej wprawie, nie miałem różnicy w szybkości pisania między klawiaturą na PC/laptopie a na tym właśnie telefonie. Niestety sprzęcik bardzo leciwy, ale ile ja bym dał żeby dostać nieco szybszy telefon z