Wpis z mikrobloga

@Hiisi:
Oprócz tego co wymienione wyżej, jest jeszcze Nokia N900 z systemem Maemo, ale też już mocno leciwa. Była ostatnio jakaś "oddolna" inicjatywa zrobienia podobnego telefonu z nowszymi podzespołami, ale na razie nic z tego konkretnego nie wyszło. Uruchomili jedynie zapisy, spodziewana cena - ok. 2000 zł...
  • Odpowiedz
@ludi889: jeśli komórka ma służyć do działania, to xperia mini daje radę, tylko warto zainstalować Nova Launcher, wywalić wszystkie niepotrzebne apki, wyłączyć domyślnie zainstalowane apki, i instalować tylko lekkie apki. Wtedy telefon daje radę i bateria jest nawet w stanie wytrzymać te 3 dni :)
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: to sobie rakłuj... ale proponujesz telefon z inną obudową, niż na obrazku ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Black Berry może i byłoby dobre, ale aktualnie to raczej nie posiada w ofercie telefonów z wysuwaną klawiaturą i andkiem na pokładzie. Zatem oczywiste jest, że trzeba szukać w starszych modelach. A xperia mini pro jest dostępna w wielu lombardach w przystępnej cenie. Minus jest taki, że to
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: via iOS ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jedynym Adroidem z nowych modeli który posiada fizyczną klawiaturę jest BlackBerry Priv. Nie licze nowego Samsunga z doczepianą nakładką na ekran bo nie o takie rozwiązanie było pytanie.
  • Odpowiedz
  • 1
korzystam z xperii mini pro i jak padnie to kupuje kolejna, jak dla mnie niczego jej nie brakuje, a z fizycznej klawiatury nie zrezygnuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kauabang: nie mam poinstalowanych #!$%@?, z aplikacji tylko wypok, przegladarka i konto bankowe, chodzi bez zarzutu. poprzednio mialem xperie x10 mini pro, ta sie ciela to fakt
  • Odpowiedz
  • 1
@CiemnaStronaNiemocy: po co mam wydawac ponad tysiac zlotych na telefon skoro wystarcza mi to co mam za 130. poza tym, nie wybiore pisania na ekranie dotykowym, nawet jakby mi palce przy pisaniu masowalo
  • Odpowiedz