Wpis z mikrobloga

Idzie się #!$%@?ć. Człowiek kupuje dobrą wołowinę. Piecze ziemniaczki. Smaży stek. Daje to dla #rozowypasek a ta:
- On jest surowy w środku, weź mi go dosmaż.
- Nie on taki ma być.
- Dosmaż mi go, nie chcę się zarazić jakimś pasożytem.

Cząstka mnie umarła na zawszę.
#gotujzwykopem
  • 60
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: 97% badanych wybiera średniokrwistego steka próbując z oczami przesłoniętymi opaską. W zasadzie każdy szef kuchni też się zgadza, że to najlepszy poziom wysmażenia wołowiny - bo mięso uwolniło soki w całej objętości, jest też ciepłe w całej objętości, ale nie doszło do ścięcia się większości białek.
  • Odpowiedz
@trzeci: jak ktos tu pierdzieli to tylko ty. Nastepnym razem kup mega didlo analne bez uzgodnienia ze swoja polowka i przylec na mirko dziwiac sie, ze ona nie chce 25cm dildo w dupala, a przeciez to taka super sprawa bo ty bys tego chcial, a ona nie wiedziec czemu niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: Co Ty mi tu ze swoimi fantazjami wyskakujesz. O jedzeniu rozmawiamy jak nie zwróciłeś uwagi.

komunikacja w zwiazku to podstawa...

@vasil: O tak, koniec argumentów to już ad persona wyskakujesz. Pogadaj z @advert dogadacie się :D
  • Odpowiedz
@trzeci:

uważam, że nie potrafisz dodawać, jeśli twierdzisz, że 2+2 to 5

hurr, ad personam argumenty, nie umiesz dyskutować.


Oto Twoja logika, gratuluję :D
  • Odpowiedz
@advert: xD xD Ale kisnę z Ciebie.
A niby jak to nie jest ad persona jak jest? Skąd wiesz że nie umiem gotować? W pierwszym poście napisałem o stopniu wypieczeniu steku.
Już #!$%@? dowiedziałem się, że nie nie umiem gotować, że za mało rozmawiam w swoim związku, że powinienem pytać się o wszystko co robię aby było jak w Sfinkise. xD xD xD
#!$%@?, a nikt nie spytał czy jej
  • Odpowiedz
Skąd wiesz że nie umiem gotować?


@trzeci: bo #!$%@? nie potrafisz zrobić tak, żeby nie był różowy w środku, a nadal soczysty. co w tym trudnego do zrozumienia?

Miał być soczysty stek, a wyszła soczysta gówno burza z udziałem januszy gotowania, janusz związków, januszy ad persona i januszy dodawania xD


@trzeci: tylko dlatego, że OP janusz logiki nie potrafi zrozumieć prostej zależności - jeśli ktoś umie gotować, to
  • Odpowiedz