Wpis z mikrobloga

Otoz Pan Koza jest SWIETNYM rysownikiem i uderzyl w SAMO SEDNO.

Grupka odpadow z ONR i MW, zafascynowana Hitlerem, jego symbolika, strojami, zachowaniami, idea eksterminacji (chociaz nie ma chyba swiadomosci, ze eksterminacja miala tez dotyczyc Polakow) chodzi na patriotyczne marsze (pod sztandarem "patriotyzmu" nazwijmy to) i heiluje w gescie uwielbienia dla mordercy Polakow.

To jest NAJWIEKSZY ABSURD XXI wieku w Polsce, ze tylko niewielka grupka intelektualistow GLOSNO mowi o tym ordynarnym, bezczelnym procederze, ktory uderza bezposrednio w ofiary II Wojny Swiatowej.

Zwyczajnie ubrani jak Hitlerhugend bezmozgi, heilujacy w swym malo wyszukanym kopiowaniu MORDERCOW POLAKOW uwazaja sie za P A T R I O T O W

Pan Koza w GW doskonale pokazuje to pudrowanie ekstremalnego faszyzmu, ksenofobii w kolory bialoczerwonego "patriotyzmu" bezmozgow i patologii...

Proste lby prawaczkow dresiarskich c---a zrozumieja z szyderstwa - do tych durnych lbow licza sie bluzgi, oszczerstwa, wrzask, argument sily i krwi xD

#patologiazewsi #bekazpodludzi #bekazprawakow #oswiadczenie
Zyd_Suss - Otoz Pan Koza jest SWIETNYM rysownikiem i uderzyl w SAMO SEDNO.

Grupka ...

źródło: comment_cfzu83nh5N8rpCGPuMcI3CyxkWaiwhe2.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pan Koza z GW wykonał rysunek, który wbija odbiorcom w puste łby skojarzenie: patriota=neonazista


@Olo-K: Czym de facto wpychają wpychają potencjalnie "umiarkowanych patriotów" w łapy nazioli zamiast się tą grupą zająć i poszukać dla niej oferty.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: najbardziej mnie śmieszą ci, co twierdzą, że to hinduski symbol szczęścia, salut rzymski itp.
Znałem kiedyś trochę ludzi ze środowiska skinheadów i nie mają oni zielonego pojęcia o hinduizmie ani starożytnym Rzymie. Za to lekturą obowiązkową dla nich jest Mein Kampf, czytany przy dźwiękach np. Konkwisty 88.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Masz nie po kolei w główce. Każde zdanie jest nieprawdziwe. Uderzyłby w samo sedno, gdyby wymalował Gwiazdę Dawida. Żydzi właśnie dokonują ludobójstwa Palestyńczyków pod tym symbolem.
  • Odpowiedz
Podobnie ze swastyką, przed II WŚ znajdowała się na symbolu jednej z polskich jednostek zbrojnych (nie pamiętam już której)

@Elaviart: Na Podhalu była wszędzie, więc jest symbolem Strzelców Podhalańskich. Komuniści zmienili ten symbol, ale to inna bajka. Nawet Legioniści używali symboliki z mojego awataru.
  • Odpowiedz
patriota=neonazista


@Olo-K: Ufff, całe szczęście, że patrioci nie nawołują mordowania jakiejśtam "czerwonej hołoty" jakimś sierpem i młotem czy coś...
  • Odpowiedz
Spotkałeś się kiedykolwiek z użyciem w polskiej publicznej sferze swastyki w innej stylistyce niż prosta, schematyczna?

@Elaviart: Choćby przy okazji wspomnień polskich żołnierzy i "odtwarzaniu" wojska II RP.
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: Niech bedzie i 3 razy tyle! Ja sie z tego ciesze! Byleby nie bylo grupek propagujacych mordercy Polakow. Ja ci chce zwyczajnie wytlumaczyc, ze wasz idol (Adolf Hitler) zwyczajnie by waz zutylizowal. Albo zastrzelil kula w leb, albo zagazowal, albo zaglodzil - jeden c--j! Dla niego Polacy byli niczym zwierzeta.

I ida sobie "patrioci" z uniesiana prawica, trzymajacy flagi w pieknych dla nich kolorach III Rzeszy (bialy, czarny i
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Nie przejmuj się krytyką, dla s--------n kryjących ten cały proceder przemalowywania elementów III Rzeszy na białoczerwone barwy świat jest zero-jedynkowy i wyzywanie od lewactwa to typowy odruch obronny wyuczony na wypok.pl .
  • Odpowiedz
@komplik: rozumiem, że nie masz nic przeciwko używaniu sierpa i młotu? Wszak to tylko narzędzia rolnicze, które zostały wynalezione przed komunizmem i nie mają nic z nim wspólnego.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: a czym to się różni od komunisty Zanberga afiszującego się ze znakiem sierpa i młota.
to jest przecież drugi biegun. nazizm i komunizm to ustroje totalitarne, uznane przez nasze prawodawstwo za zbrodnicze.
  • Odpowiedz
@komplik @Zyd_Suss: @jokefake: @Luka_Wars: @jokefake: @BojWhucie: @tfuj_pszyjaciel: @tfuj_pszyjaciel: @void1984: @void1984: @cdwdj: @mpmp-pmpm: @Charles_Bukowski: @Ssssssssindriiiiiiiiiiiiiii: @Astroc: :

Mój pradziadek zginął w powstaniu Warszawskim, moja prababcia w Krakowie była z rodziny o patriotycznych korzeniach - ojciec pułkownik Legionów - przechowywała małą dziewczynkę żydowskiego pochodzenia, nocą wożąc b--ń AK, mieszkała z resztą zaraz koło getta na ul. Limanowskiego w Krakowie - jakoś nie widziałem jej hailującej na demonstracjach i jednoznacznie uważała ten gest za związany z nazizmem. Ciekaw jestem dlaczego nie widzimy Polaków pokazujących tego znaku w trakcie walk z nazistowskimi Niemcami.

Pradziadek był z rodziny endeckiej, jakoś jego syn czyli mój dziadek nie uważał takich gestów za właściwe -
  • Odpowiedz
@komplik: Jeszcze jedno. Nie ma dzisiaj najmniejszego znaczenia, co symbolizował salut w II RP, w starożytnym Rzymie czy innej Mezopotamii. W dzisiejszej Polsce, w naszym kontekście historycznym, ale i od ładnych 75 lat, dla 99% Polaków symbolizuje on tylko jedno.
Żadna grupa, jak to ładnie nazwałeś, "bezmózgów" tego nie zmieni, nie odczaruje historii. Więc stosując ten symbol nazizmu, tak jak to zostało już napisane, zwyczajnie pluje innym Polakom w twarz.
  • Odpowiedz
Mój pradziadek zginął w powstaniu Warszawskim, moja prababcia w Krakowie była z rodziny o patriotycznych korzeniach - ojciec pułkownik Legionów - przechowywała małą dziewczynkę żydowskiego pochodzenia, nocą wożąc b--ń AK, mieszkała z resztą zaraz koło getta na ul. Limanowskiego w Krakowie - jakoś nie widziałem jej hailującej na demonstracjach i jednoznacznie uważała ten gest za związany z nazizmem. Ciekaw jestem dlaczego nie widzimy Polaków pokazujących tego znaku w trakcie walk z nazistowskimi
  • Odpowiedz