Wpis z mikrobloga

Otoz Pan Koza jest SWIETNYM rysownikiem i uderzyl w SAMO SEDNO.

Grupka odpadow z ONR i MW, zafascynowana Hitlerem, jego symbolika, strojami, zachowaniami, idea eksterminacji (chociaz nie ma chyba swiadomosci, ze eksterminacja miala tez dotyczyc Polakow) chodzi na patriotyczne marsze (pod sztandarem "patriotyzmu" nazwijmy to) i heiluje w gescie uwielbienia dla mordercy Polakow.

To jest NAJWIEKSZY ABSURD XXI wieku w Polsce, ze tylko niewielka grupka intelektualistow GLOSNO mowi o tym ordynarnym, bezczelnym procederze, ktory uderza bezposrednio w ofiary II Wojny Swiatowej.

Zwyczajnie ubrani jak Hitlerhugend bezmozgi, heilujacy w swym malo wyszukanym kopiowaniu MORDERCOW POLAKOW uwazaja sie za P A T R I O T O W

Pan Koza w GW doskonale pokazuje to pudrowanie ekstremalnego faszyzmu, ksenofobii w kolory bialoczerwonego "patriotyzmu" bezmozgow i patologii...

Proste lby prawaczkow dresiarskich #!$%@? zrozumieja z szyderstwa - do tych durnych lbow licza sie bluzgi, oszczerstwa, wrzask, argument sily i krwi xD

#patologiazewsi #bekazpodludzi #bekazprawakow #oswiadczenie
Zyd_Suss - Otoz Pan Koza jest SWIETNYM rysownikiem i uderzyl w SAMO SEDNO.

Grupka ...

źródło: comment_cfzu83nh5N8rpCGPuMcI3CyxkWaiwhe2.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@jokefake: Myślę, że zarówno w Polsce jak i Chinach fascynacja nazizmem wynika z prostej przyczyny - z braku znajomości historii. Ponadto ideologia nazistowska (dyscyplina, wychowanie, unitaryzm) doskonale wpisuje się w kulturę azjatycką stawiającą właśnie na honor, dyscyplinę i samowychowanie. Ten komunizm chiński to tylko na papierze.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: dla mnie jako patrioty, nie narodowca i nie dresa, ten pasek jest co najmniej niesmaczny.

Co do "heilowania". Gest "heilowania" nie został wymyślony przez hitlerowców. Jest to bodaj jeden z najstarszych gestów znanych ludzkości. Gdy dwie grupki ludzi spotykały się i podnosiły prawe ręce oznaczało to, że nie trzymają broni i nie chcą walczyć. Potem ten gest był w zasadzie używany we wszystkich kulturach świata i spłycanie go do hilterowskich
  • Odpowiedz
Pan Koza w GW doskonale pokazuje to pudrowanie ekstremalnego faszyzmu, ksenofobii w kolory bialoczerwonego "patriotyzmu" bezmozgow i patologii...


@Zyd_Suss: Wydaje mi się że bez względu na poglądy polityczne, orientacje seksualne, wyznanie czy rasę. Bez względu na to czy ktoś jest prawakiem, lewakiem, księdzem czy gejem jeśli oddaje cześć komuś kto wymordował kilka milionów niewinnych ludzi, łącznie z dziećmi jest w moim odczuciu nie zasługuje by nazywać go człowiekiem. W moim odczuciu
  • Odpowiedz
@Astroc:

Kiedy organizatorzy Marszu Niepodległości zapraszają na wizytę w polskim Sejmie przedstawicieli Forza Nuova, która jest organizacją otwarcie nawiązującą do dziedzictwa włoskiego faszyzmu, kiedy ci ludzie przemawiają później w trakcie Marszu Niepodległości obok chłopców w bluzach z symbolami Powstania Warszawskiego czy Armii Krajowej, to dla mnie jest to splunięcie w twarz weteranom Armii Krajowej, którzy przeciwko faszyzmowi walczyli
  • Odpowiedz
@Astroc: Skoncz pieprzyc z tym nawiazywaniem do gestu rzymian czy do gestu zamawiania piw.

Swastyka jest rowniez obecna w kulturze Japonii czy Indii i co?

To twoje tlumaczenie to zwykle usprawiedliwianie HANIEBNEGO procederu tolerowania zachowan KARYGODNYCH!

Czemu tak cie oburza jak ktos nosi koszulke z Che Guevara - "BO TO MORDERCA!" powiesz...

A czy tolerowanie ludzi odwolujacych sie do MORDERCY TWOICH DZIADKOW powinno byc traktowane z przymrozeniem oka, bo oni robia
  • Odpowiedz
@Astroc: To nie żadni lewicowcy uprościli hailowanie, tylko historia. Podobnie ze swastyką, przed II WŚ znajdowała się na symbolu jednej z polskich jednostek zbrojnych (nie pamiętam już której) i w wielu innych miejscach jako symbol radości (czy tam szczęścia). Dziś jednak kojarzy się jednoznacznie i dla większości świata nazistowskie znaczenie całkowicie przysłoniło inne. Więc trzeba być co najmniej debilem by używać ich w kontekście polskiego patriotyzmu i nie ma tu znaczenia
  • Odpowiedz
Co do "heilowania". Gest "heilowania" nie został wymyślony przez hitlerowców. Jest to bodaj jeden z najstarszych gestów znanych ludzkości. Gdy dwie grupki ludzi spotykały się i podnosiły prawe ręce oznaczało to, że nie trzymają broni i nie chcą walczyć. Potem ten gest był w zasadzie używany we wszystkich kulturach świata i spłycanie go do hilterowskich wymysłów jest skrajnym uproszczeniem. Ale lewicowcy uwielbiają upraszczać różne zjawiska, żeby im pasowały do światopoglądu. Już Orwiell
  • Odpowiedz
@11_11_2012: Widze, ze nie zrozumiales... Co mnie (czy pana Koze) obchodza zwyczajni, godnie zachowujacy sie ludzie swietujacy kulturalnie 11 listopada? Na rysunku pana Kozy jest lysol, ktory, POWTARZAJAC (bo tak niestety sie z wami rozmawia - POWTARZAC, POWTARZAC do pustego lba, bo przekaz kulturalnego czlowieka jest dla was nieosiagalny) pudruje swoje sympatie faszystowskie, by idac w swoim idiotycznym kostiumiku i heilujac moc nagle krzyczec, odpalajac jakies race (wtf?) TU JEST POLSKA,
  • Odpowiedz
Gest "heilowania" nie został wymyślony przez hitlerowców. Jest to bodaj jeden z najstarszych gestów znanych ludzkości. Gdy dwie grupki ludzi spotykały się i podnosiły prawe ręce oznaczało to, że nie trzymają broni i nie chcą walczyć. Potem ten gest był w zasadzie używany we wszystkich kulturach świata i spłycanie go do hilterowskich wymysłów jest skrajnym uproszczeniem.


@Astroc: Boże, jak mi się zawsze śmiać chcę z tej niepełnosprawnej argumentacji.

"Co z tego,
  • Odpowiedz