Wpis z mikrobloga

#ford #mustang #motoryzacja #pokazauto

Szybkie poranne tankowanie i hop w trasę... :) Powiem wam, że po pierwszych 2500km moje odczucia się nie zmieniły, a jeśli już to entuzjazm i euforia tylko się wzmocniły. To faktycznie chyba mój najlepszy zakup motoryzacyjny - auto daje niesamowity fun, a przy okazji jest w 100% funkcjonalnym samochodem do codziennej jazdy... Jedyny problem jest taki, że trzeba bardzo uważać na gaz - ciężka noga skutkuje tym, że samochodem miota jak wściekłym psem :)

Skoro już przy tankowaniu jesteśmy - średnia z 2500km to 15.2 l. :)
J.....e - #ford #mustang #motoryzacja #pokazauto 

Szybkie poranne tankowanie i hop...

źródło: comment_3y5tJAS6yzBVLVVxLq4W2zHQ2pTzgzbj.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
@mar-v-son:

gratki! ja dopiero zacznę zbierać na takie cudo, ile wychodzi Ci spłata miesięczna?


Jeśli kosztuje 180 tys a wziął leasing bez wkładu i wykupu to jakieś 6500 netto miesięcznie.
  • Odpowiedz
@Lysyn: można, jest kilka trybów w tym taki, w którym auto twierdzi, że systemy są wyłączone (na ile to prawda to nie wiem, nie było jak sprawdzić póki co)... dopłata za cabrio jest chyba spora, ale najlepiej sprawdzić na www Forda :)
  • Odpowiedz
i prędkości 90-140


@Jason_L_McCabe: samochód wyczynowy i rozsądne prędkości. Szanuję, w przeciwieństwie do debili rozpędzających się na naszych dwóch pasach do jakichś niebotycznych prędkości, w których nie ma praktycznie czasu na reakcję na jakiekolwiek zdarzenie w polu widzenia.
  • Odpowiedz
@typowymirekakrobata: wiesz, na motoryzacji się nie znam za bardzo. Umiem jednak na tyle fizykę, że czasem robi mi się niedobrze, jak na autostradzie dwupasmowej widzę debili mknących jakieś 200 km/h, szczególnie przy kiepskiej pogodzie. Dobry samochód pozwala na lepszą kontrolę, ale bez przesady, bo kierowca ryzykuje nie tylko swoim życiem.
  • Odpowiedz
@Kampala: Nie martw się, żeby mieć powyżej 15 litrów to nawet w V8 trzeba już trochę deptać, zresztą nie po to kupuje się auta z mocą powyżej czterystu koni, żeby później jeździć nimi jak emeryt. A przy tych 160-180 to w dobrych warunkach zabawa dopiero się zaczyna, poniżej to usnąć można mając tyle pod nogą.
  • Odpowiedz