Wpis z mikrobloga

#ford #mustang #motoryzacja #pokazauto

Szybkie poranne tankowanie i hop w trasę... :) Powiem wam, że po pierwszych 2500km moje odczucia się nie zmieniły, a jeśli już to entuzjazm i euforia tylko się wzmocniły. To faktycznie chyba mój najlepszy zakup motoryzacyjny - auto daje niesamowity fun, a przy okazji jest w 100% funkcjonalnym samochodem do codziennej jazdy... Jedyny problem jest taki, że trzeba bardzo uważać na gaz - ciężka noga skutkuje tym, że samochodem miota jak wściekłym psem :)

Skoro już przy tankowaniu jesteśmy - średnia z 2500km to 15.2 l. :)
J.....e - #ford #mustang #motoryzacja #pokazauto 

Szybkie poranne tankowanie i hop...

źródło: comment_3y5tJAS6yzBVLVVxLq4W2zHQ2pTzgzbj.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
@lerner: A ja się nie dziwię, że takie posty zaczynają lecieć, bo mi już też ręce opadają i w sumie z chęcią napisałbym coś podobnego - tym bardziej, że z natury jestem dość impulsywnym i wulgarnym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Weishaowang: Na autostradzie nie ma betoniarek.

Ogólnie to jazda 250km/h na autostradzie jest względnie bezpieczna - bo autostrady są same w sobie bardzo bezpieczne, mają bardzo dobrą widoczność, nie ma ludzi a niemal wszystkie wypadki na nich polegają na zaśnięciu kierowcy, zderzeniu się przy włączaniu do ruchu na autostradzie lub przy zmianie pasa przez ciężarówkę.
Problemem są raczej przeszkody na drodze - gdzie w grę wchodzą proste prawa fizyki i
  • Odpowiedz
z natury jestem dość impulsywnym i wulgarnym człowiekiem.


@IlluminateEliminate: ja też, czasem mnie po prostu nosi jak czytam niektóre pierdoły ale po prostu doszedłem do wniosku że nie ma sensu dodatkowo #!$%@?ć tego portalu frustracją. Bo mimo wszystko chcę żeby tu jakiś poziom był, nie jak na forum hiphop.pl dla gimbusów.
  • Odpowiedz
@Ginden: powiedz mi ile wlasciwie jezdzisz po polskich drogach ze kreujesz sie na takiego ekaperta? ja niebtwierdze ze 250 to jest bezpieczna predkosc, ale latwiej prowadzi sie nowego muatanga przy 250 niz pasata w te de iku przy 160
  • Odpowiedz
@Messix: Koło 30 tysięcy kilometrów rocznie.
Nie przeczę, że lepiej, przyjemniej - sam lubię jeździć szybko. Po prostu protestuję przeciwko twierdzeniu, że jest to bezpieczne.
  • Odpowiedz
@Ginden: ja tez nie twierdze ze jeat to bezpieczne. I NIE jestem z tych co twierdza ze jezdza szybko ale bezpiecznie, ale z tych co wiedza kiedy przycianac. Tylko debil #!$%@? przez las na zlamanie karku, albo przez wsiie lub pola. i nawet nie chodzi o drzewa czy wypadniecie z drogi bo jak sie ma dobre auto i pojecie to sie jedzie, ale glupia sarna ktora tez nie raz mi
  • Odpowiedz
@AidenStudio: Kupuje się żeby mieć fun jazdy i cieszyć się wyglądem auta.. To co spala aby jechać nie ma znaczenia, ważne aby miał dobre warunki.. A na gazie takie auto bez remontu silnika, przejedzie więcej niż na benzynie. A jak jeszcze gość założy VI generacje, gdzie wykorzystywane są wtryskiwacze od benzyny to już w ogóle bajka.
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: Masz sekwencyjne kierunkowskazy z tyłu, czy w wersji EU dali sobie z tym spokój? Widziałem, że w poprzedniej generacji niektórzy po prostu zamieniali czerwone LED-y na pomarańczowe i nikt się specjalnie nie czepiał.
A propos poprzedniej generacji, podoba ci się w ogóle ta obecna? Dla mnie jest ładna, nawet bardzo, ale wolałbym jednak tę poprzednią, bo nie podoba mi się zerwanie z niektórymi nawiązaniami do starego Mustanga i upodobnienie
  • Odpowiedz
Masz sekwencyjne kierunkowskazy z tyłu, czy w wersji EU dali sobie z tym spokój?


@Vanni: w EU nie ma sekwencyjnych

A propos poprzedniej generacji, podoba ci się w ogóle ta
  • Odpowiedz