Wpis z mikrobloga

Według was można się nawalić, rzygać pod siebie i na siebie, niszczyć pociągi, walić się gdzie popadnie, zostawiać po sobie syf, ćpać, taplać w błocie rysować na mordzie penisy i inne bzdury i robić ogólny burdel. To wam nie przeszkadza.

Przeszkadza wam to, że idą w maskach(Antifa to pewnie te maski miała niewidzialne dla was i na przeciw marszu też pewnie byli niewidzialni 3-4lata temu blokując go) i odpalają race. Przeszkadza wam dwóch #!$%@? kolesi co krzyczą #!$%@?ć tvn przed kamerami(głupota fakt), jakbyście wy po pijaku tego nie robili na woodstocku czy innych imprezach.

Przeszkadza wam hasło Polska dla Polaków, Polacy dla Polski. Przeszkadzają wam flagi Polski bo powinny być Unii i tęczowe. Przeszkadzają wam hasła antyislamskie, ale nie przeszkadzają wam hasła antynarodowe.

Wszystko wam #!$%@? przeszkadza, ale jesteście pierwszymi, którzy liczą na zadymę i się z niej cieszą. Wręcz macie ból dupy, że jej nie było. NIBY WALCZYCIE O NORMALNOŚĆ a chcecie, żeby tej normalności nie było i was to cieszy.

Kto tu w takim razie jest idiotą, debilem i bez mózgu? Jak się można cieszyć z tego, że może być zadyma i niszczone mienie? Jesteście większymi idiotami niż ci co ją wywołują co roku. Takie same dno intelektualne a nawet większe. Typowi hipokryci.

#neuropa
#4konserwy
#lewactwo
#woodstock
#marszniepodleglosci
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według was można się nawalić, rzygać pod siebie i na siebie, niszczyć pociągi, walić się gdzie popadnie, zostawiać po sobie syf, ćpać, taplać w błocie rysować na mordzie penisy i inne bzdury i robić ogólny burdel. To wam nie przeszkadza.


@MJToshi: Nie wiem kim jest ten "Was" ale to chyba ten mityczny lewak co siedzi w głowie 4konserw i nie istnieje. Brawo zaorałeś go.

Przeszkadzają wam flagi Polski bo powinny
  • Odpowiedz
@ripp1337: Przecież dokładnie opisałeś o co w tym haśle chodzi. Polska dla Polaków i dla naszego interesu, ale nikomu nie będzie za przeproszeniem przeszkadzać jak tu będzie murzyn, chińczyk, żyd czy jakiś islamista do czasu jeśli będzie respektował nasze prawo, nasz interes itd.

Widziałeś żeby ktoś coś miał do Ukrainców?

W większości są problemy z ludźmi, którzy nie chcą się integrować jak Cyganie. Parę lat temu mieliśmy też nie mały
  • Odpowiedz
Według was można się nawalić, rzygać pod siebie i na siebie, niszczyć pociągi, walić się gdzie popadnie, zostawiać po sobie syf, ćpać, taplać w błocie rysować na mordzie penisy i inne bzdury i robić ogólny burdel. To wam nie przeszkadza.


@MJToshi: Myślałem, że to o prawicowych zwierzętach, ale doczytałem dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeszkadzają wam flagi Polski bo powinny być Unii i tęczowe.


@MJToshi: Pierwsze słysze zeby komus przeszkadzaly polskie flagi. Co najwyżej przeszkadza to że zasłania sie nimi ( bezczeszczac je) patologiczne kibolstwo ziejace nienawiscia do czego sie lacznie z normalnymi Polakami którzy maja czelnosc mieć inne zdanie niż oni.
  • Odpowiedz
  • 8
@MJToshi:
- przeszkadza mi zachowanie z pierwszego akapitu,
- przeszkadzają mi kominiarki i inne maski, dla mnie tacy ludzie nie mają czystych intencji,
- przeszkadzaja mi nienawistne hasla - sorry, Polska dla Polaków brzmi bardzo jednoznacznie,
- pomysł z flagami - ale stwórz najpierw coś, co ma przełożenie w rzeczywistości, ok?
- nie liczę na zadyme, od lat mierzi mnie niszczenie stolicy w
  • Odpowiedz