Wpis z mikrobloga

Według was można się nawalić, rzygać pod siebie i na siebie, niszczyć pociągi, walić się gdzie popadnie, zostawiać po sobie syf, ćpać, taplać w błocie rysować na mordzie penisy i inne bzdury i robić ogólny burdel. To wam nie przeszkadza.

Przeszkadza wam to, że idą w maskach(Antifa to pewnie te maski miała niewidzialne dla was i na przeciw marszu też pewnie byli niewidzialni 3-4lata temu blokując go) i odpalają race. Przeszkadza wam dwóch #!$%@? kolesi co krzyczą #!$%@?ć tvn przed kamerami(głupota fakt), jakbyście wy po pijaku tego nie robili na woodstocku czy innych imprezach.

Przeszkadza wam hasło Polska dla Polaków, Polacy dla Polski. Przeszkadzają wam flagi Polski bo powinny być Unii i tęczowe. Przeszkadzają wam hasła antyislamskie, ale nie przeszkadzają wam hasła antynarodowe.

Wszystko wam #!$%@? przeszkadza, ale jesteście pierwszymi, którzy liczą na zadymę i się z niej cieszą. Wręcz macie ból dupy, że jej nie było. NIBY WALCZYCIE O NORMALNOŚĆ a chcecie, żeby tej normalności nie było i was to cieszy.

Kto tu w takim razie jest idiotą, debilem i bez mózgu? Jak się można cieszyć z tego, że może być zadyma i niszczone mienie? Jesteście większymi idiotami niż ci co ją wywołują co roku. Takie same dno intelektualne a nawet większe. Typowi hipokryci.

#neuropa
#4konserwy
#lewactwo
#woodstock
#marszniepodleglosci
  • 35
@MJToshi: co tu się #!$%@?.

Według was można się nawalić, rzygać pod siebie i na siebie, niszczyć pociągi, walić się gdzie popadnie, zostawiać po sobie syf, ćpać, taplać w błocie rysować na mordzie penisy i inne bzdury i robić ogólny burdel. To wam nie przeszkadza.


No chyba Tobie, bo mi przeszkadza.

W ogóle łączenie Woodstocku i Marszu Niepodległości… fuck logic! Idź szukać dziury w całym gdzie indziej.
@morsik: To się nie odnosiło oczywiście do wszystkich, ale sporo tych co tam jeżdżą co roku najbardziej wypowiada się w tych tematach i krzyczą najgłośniej ;). Powtarzam nie wszyscy. Taki akurat przykład mi się rzucił w oczy bo spore grono co roku tego broni.
@MJToshi: śledzę tag #woodstock i byłem na Woodstocku kilka razy (stąd czuję się wywołany do tablicy) i nie widziałem nikogo tu by coś pisał o tym.
Nadal twierdzę, że szukasz dziury w całym.
Możesz mieć pretensje o to, że komuś coś nie pasuje, możesz mieć pretensje, że robią Woodstock, możesz go nie lubić, albo Marszu Niepodległośći — ale do jasnej cholery — łączenie tych 2 rzeczy zupełnie niezwiązanych ze sobą?!
@morsik: Nie chodziło mi o sam Woodstock i nie jestem za jego zabranianiem/delegalizowaniem. Tylko pewnych ludzi, którzy są częstymi uczestnikami tego typu imprez(nie tylko tych) i aktywnie potem atakują marsz i są pierwsi do krytykowania i najgłośniejsi.

Połączenie było przypadkowe bo sporo osób wypowiada się w obu tagach i tak po prostu je skojarzyłem. Nie sugeruję też, że jeździ tylko lewactwo :).

Może zamiast woodstocku napiszę o krytyce politycznej czy sqoutach
@morsik: Niestety ze mnie rozmówca i tłumacz jak Korwin. Myślę o pewnej grupie a przypadkiem wrzucę o wiele więcej osób z danego losowego grona :).

Nigdy nikogo nie będę wrzucał po nickach/loginach. To, że mają inną opinie, sprzeczną z moją to nie znaczy, że będę wrzucał tu co chwile każdego. Jak będą chcieli to sami się ujawnią.

Wystarczy po prostu spojrzeć w tagi, co i kto pisze.