Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: zabawne, ze nie pokazujesz innych miast, zachowujesz sie jak typowa gazera wyborcza, jest wieeeeeeeele miast, ktora obchodzi to swieto, a Ty wybierasz jak typowa gazeta jedno, najgorsze. Myslisz, ze w usa nie maa takiego miasta, czy w innym kraju co tez ma takie zamieszki? uswiadomie Ci, ze sa... jestes smutnie zalosny.
  • Odpowiedz
@dxdiag: to popularny pogląd, ale formalnie błędny. Zachód nie ma w dupoe Polski - potrzebuje on chłopca do bicia i cwela do wydupczenia. A w tym wadzi im odradzanie się poczucia polskości, patriotyzmu, czyli - podnoszenia głowy. To tzw sprawa polska, ciągnie się cobajmniej od czasów zaborów.
Więc prawda brzmi inaczej: mogą sprawiać wrażenie mania w rzyci, ale tak po prawdzie to chcą taniego murzyna do brudnej roboty. A Polska
  • Odpowiedz
@joyko: No widzisz, ja zaś jestem zadowolony, że moje wypociny trafiły dokładnie tam gdzie trafić miały. jak się człowiek prześpi to się mu tak fajnie myśli w głowie układają nie? To ziarnko wątpliwości jestem przekonany, że sobie tam teraz poleży i będzie tak długo, bo długo, ale jednak kiełkować, aż w końcu może kiedyś coś z niego wyrośnie. Będzie jeszcze z "joyko" dobry chłopczyk i w miarę zrównoważony obywatel. A
  • Odpowiedz