Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: dziękujemy lewackim zwierzętom, że zabijały w Polakach poczucie godności, zupełbie jak sowieckie ścierwa ze wschodu.
Na szczęście, jak i pezez 123 lata zaborów, nie udało im się zabić ducha polskości, choć było i jest to na rękę zachodowi.
A odnosząc MarSz Niepodległości pezez pryzmat gimbopatriotów jest dowodem impertynizmu i złej woli. To jak motocykl=dawca, przedsiębiorca=złodziej, kibic=zbój.
Jeśli popierasz hasła ovecnej 'lewicy', to wiedz, że niczym nie różnisz się od
  • Odpowiedz
@dxdiag Nie pluje na zadna parade rownosci. Nie bylen i pewnie nie bede. Po prostu autor watku wrzucil wszystkich dzisiaj obecnych na marszu do wora "faszysci. Kibole". Ja do nich nie naleze i poczulem sie po prostu urazony ☺ ide zlozyc hold naszym poleglym dziadkom i tyle.
  • Odpowiedz
@dxdiag podzielonym na pol narodem latwiej sie dyryguje. Nie ma nas ten zachod wcale w dupie. Im bardzo zalezy zeby byla jak najwieksza polaryzacja miedzy Polakami. Jak sie beda zrec miedzy soba, to na rzeczy istotne nie wystarczy im energii.
  • Odpowiedz
Ale wpadasz w pułapkę utożsamiania tej hołoty z w gruncie rzeczy z pozytywną wartością jaką jest patriotyzm, którego zresztą jedna z form manifestowania zaprezentowana jest po lewej stronie obrazka. Ci lumpenproletariaccy troglodyci właśnie chcieliby żeby tak o nich myśleć, jako o patriotach, dążą do zawłaszczenia tej nazwy. To są nacjonaliści, narodowcy itp. nie żadni patrioci, choć faktem jest, że być może któremuś z nich nawet zdarzy się, że w codziennym życiu zrobi
  • Odpowiedz
Byles? Czy bedziesz tak p-------l opierajac sie na relacjach z TVN i obrazkow z neta? Na 100tys normalnych ludzi, ktorzy chca upamietnic poleglych w walce o wolna Polskę,trafi sie niestety 100 idiotow (tak bywa w Wawie). I tyle. Nie mieszaj wszystkich razem.


@pendzoncy_jez: Bylem. Większość ludzi faktycznie nie n--------a się z policja, ograniczając się jedynie do śpiewania rożnych fajnych piosenek o j-----u rzeczonej policji, złych żydach itp. przyjemnościach. Dno umysłowe
  • Odpowiedz
A w dupie byles i gowno wiesz. To tak jak z konferencja ryska swetru w Poznaniu na Rynku - na fotkach z gazet tłum a rzeczywistość z goła inna #pdk tak samo na Marszu. Wiem bo mieszkałam w Wwie i widziałam jak przebiega Marsz i jak wygląda miasto. Prowokatorzy zawsze sie znajda i antifa i lewackie bojowki robiace rozpierduche.
  • Odpowiedz