Wpis z mikrobloga

#fallout #fallout4 Ok mam 4 lvl skończyłem zadymę przed muzeum, jestem w Sanktuarium. No i czy ktoś wie, gdzie są współczynniki takie jak Small Guns, Big Guns, Energy Guns itd. Bo póki co nabija mi się tylko podstawowe współczynniki po levelach. Nie wyskoczyło mi żadne okno z perkami, z tego co pamiętam, w innych odsłonach perki można było wybierać co drugi lvl chyba. Chciałbym na początku skorzystać z perka Here and Now. Czy jest dostępny i jeśli tak to gdzie się perki wybiera? Może coś przeoczyłem nie ogarniam trochę tego nowego pip-boya
  • 10
@liqui6: Wciskasz chyba T i otwiera CI się plansza z perkami. Możesz albo zwiększyć SPECIAL albo wykupić perka. Zdobywasz 1 punkt co poziom. Do tego Bobbleheadami możesz zwięklszyć odpowiednie SPECIALe o 1. Tak samo książki dodają unikalne perki.
@Kahol: no więc fallout 3 na sterydach, ale już zaczęły się nawiązania do starych części, Quincy znane z Tactics, aż interesuje mnie, czy odwiedzę to miasteczko znów, zobaczymy, jak na razie na propsie jak dla mnie
@liqui6: jak wejdziesz do pip boya to chyba po wciśnięciu T (jeśli grasz na PC) pojawia się okienko z perkami. Nie ma big guns small guns itd. Wszystko robisz perkami (które są wielopoziomowe) i punktami special (ktore możesz nabijać zamiast perkow)