Wpis z mikrobloga

#xiaomi #januszebiznesu #allegro

Witam serdecznie Mirków chciałem opisać jak wygląda naprawdę gwarancja u mirka xon24 aka macdoog. W sierpniu kupiłem telefon u tego mireczka zaraz po tym jak go dostałem padła płyta główna. Sprzedawca wymigiwał się jak mógł by nie przyjąć reklamacji jednak po zabalowaniu konta przez allegro zgodził sie przyjąć. Serwis Xiaomi wymienił płytę główna nie odpłatnie co jest ważne ponieważ sprzedający zażądał 150 zl za odsyłkę i l koszt dojazdu do serwisu przypominam ze chwalił sie ze mieszka naprzeciw xiaomi. Napisałem wiec do allegro, i co zrobił sprzedający napisał ze gwarancja byla płatna i allegro wtedy umyło ręce, dopiero po skierowaniu pisma do kierownika allegro sprawa ruszyła sprzedajacy ma mi zwrocic pieniądze ale co robi wystawia negatywa . I na sam koniec dorzucę jaki sprzedający ma zdanie o nas Polakach. Nie oceniam każdy wnioski wyciągnie sam wnioski
http://images75.fotosik.pl/61/e8afe0417538034emed.png

http://www.fotosik.pl/zdjecie/dd293ed6be59dd9c

http://www.fotosik.pl/zdjecie/44c0a7b08accf9e3
Pobierz s.....6 - #xiaomi #januszebiznesu #allegro 

Witam serdecznie Mirków chciałem opisa...
źródło: comment_jNHKJuwYmMMMYfwdyYG1w0f0GXRQsiUw.jpg
  • 86
Dzięki temu że poznaliśmy wersje każdej ze stron, możemy zauważyć że użytkownik
@siwers1986 nagiął trochę prawdę. Po przeczytaniu wątków na forum jak i tego wpisu nie ma wątpliwości że siwers1986 sam zepsuł sobie telefon wgrywając Rom'a co spowodowało uszkodzenie, a jak wiadomo tego typu czynności przekreślają naszą gwarancje. Reakcja @mcdogg jest moim zdaniem jak najbardziej poprawna i to tylko jego dobra wola że przyjął sprzęt na gwarancje. Użytkownik @siwers1986 kłamie oraz oczernia
I nie życzę sobie wyzywania mojej osoby od oszustów kogo oszukałem ?. Mogłem jak Janusze napisać ze padł telefon sam z siebie. I nikt by nie doszedł co była przyczyną ale postanowiłem napisać prawdę sprzedawcy i to był mój błąd miałem go za pozadnego myliłem sie niestety
@siwers1986:

Rom to wgrywal mcdogg. Tutaj kolejny jego popis


Rom który wgrał mcdogg jest oficjalnie uznawany przez producenta i nie anuluje gwarancji.
Ty wgrałeś supersu, nie mając pojęcia co robisz, sam się do tego wielokrotnie w swoich wpisach przyznałeś i ucegliłeś telefon. I za swoją ignorancję chcesz obciążyć sprzedawcę kosztami. Na końcu mimo załatwienia przez mcdogg bezpłatnej naprawy telefonu, która ewidentnie ci się nie należy- wstawiasz jeszcze negatywa. Naprawdę trzeba czasami
@senq87: musze cie zmartwic, .nie dam sie wciagnac w kolejna wojenke. Pisanie pod wplywem emocji na forum ktory sponsoruje buriza bylo bledem. Super su tez nie anuluje gwarancji poprosze taki zapis od xiaomi. Moglem udac ze telefon sam z siebie padl, chcialem byc uczciwy wobec sprzedawcy a wyszlo ze ja jestem tym zlym no ciz zycie( ͡° ʖ̯ ͡°)
cała ta gównoburza pomogła mi w wyborze dostawcy nowego telefonu i chyba nikogo nie zdziwi że padło na @mcdogg, póki co (mimo starań) nie znalazłem sytuacji w której zachowałby się wobec kupującego nie fair, a jedynie gorzkie żale takich januszy jak kojotek czy inni którzy sami dali ciała i kłamstwami chcą wszystko na niego zrzucić.
@mcdogg masz kolejnego klienta który poleci Cie znajomym
@siwers1986: usuń konto
@Deska_o0: jak uwazasz ze mcdoog zachowuje sie poprawnie to ! usun konto bym nie musial czytac takich #lizydup. Jak mowilem nie dam sie juz sprowkowac mcdogga i obecnie cala ta sytacje mam gleboko ;) Nie bawia mnie wojny interenetowe sorrki ale mam lepsze rzeczy do robienia ;)
@sopel87: hmm w sumie do tej pory nie wiedzialem ze jest mozliwosc uceglenia telefonu instalujac su. Moze ktos wyjasnic jak to jest mozliwe i na co zwracac uwage?
@stylap: program SuperSU i podobne ingerują w pliki systemowe - podmieniają je. Jeśli podmiana któregoś z newralgicznych plików się nie uda - telefon może nie wstać... Aczkolwiek nie wiem, czy możliwe jest fizyczne uszkodzenie płyty głównej...

W sklepie play ma ponad 50 milionów pobrań i nikomu nie uwalil


@siwers1986: Zapytałeś każdego z 50.000.000 użytkowników? Mnie nie pytałeś, a SuperSU raz ucegliło mi telefon, na którym robiłem roota. To był jakiś