Wpis z mikrobloga

#xiaomi #januszebiznesu #allegro

Witam serdecznie Mirków chciałem opisać jak wygląda naprawdę gwarancja u mirka xon24 aka macdoog. W sierpniu kupiłem telefon u tego mireczka zaraz po tym jak go dostałem padła płyta główna. Sprzedawca wymigiwał się jak mógł by nie przyjąć reklamacji jednak po zabalowaniu konta przez allegro zgodził sie przyjąć. Serwis Xiaomi wymienił płytę główna nie odpłatnie co jest ważne ponieważ sprzedający zażądał 150 zl za odsyłkę i l koszt dojazdu do serwisu przypominam ze chwalił sie ze mieszka naprzeciw xiaomi. Napisałem wiec do allegro, i co zrobił sprzedający napisał ze gwarancja byla płatna i allegro wtedy umyło ręce, dopiero po skierowaniu pisma do kierownika allegro sprawa ruszyła sprzedajacy ma mi zwrocic pieniądze ale co robi wystawia negatywa . I na sam koniec dorzucę jaki sprzedający ma zdanie o nas Polakach. Nie oceniam każdy wnioski wyciągnie sam wnioski
http://images75.fotosik.pl/61/e8afe0417538034emed.png

http://www.fotosik.pl/zdjecie/dd293ed6be59dd9c

http://www.fotosik.pl/zdjecie/44c0a7b08accf9e3
Pobierz s.....6 - #xiaomi #januszebiznesu #allegro 

Witam serdecznie Mirków chciałem opisa...
źródło: comment_jNHKJuwYmMMMYfwdyYG1w0f0GXRQsiUw.jpg
  • 86
@Pietras55: Ja czytalem teraz ty poczytaj
SuperSU jest narzędziem do zarządzania dostępem Superużytkownik przyszłości;)


SuperSU pozwala na zaawansowane zarządzanie SUPERUŻYTKOWNIK prawa dostępu dla wszystkich aplikacji w urządzeniu, które potrzebują korzenie. SuperSU został zbudowany od podstaw, aby przeciwstawić się wielu problemów innych SUPERUŻYTKOWNIK narzędzi zarządzania dostępem.

Funkcje obejmują:

- Szybkiego dostępu ADMINISTRATOR
- Rejestrowanie dostępu ADMINISTRATOR
- powiadomienia dostępu ADMINISTRATOR
- Konfiguracja powiadamiania Per-app
- Unroot Czasowe
- Wykrywanie Proces Głębokie (nie
@siwers1986: Dzięki za translator ;) Z resztą to i tak nie licencja, a opis z google play. Jeśli przejrzeć to i XDA, nie ma żadnego ostrzeżenia o uszkodzeniach. Co oznacza, że jeśli już powinieneś się zgłaszać do Chainfire. Po ostatnim update były problemy z urządzeniami.
Inna sprawa, że root to nie zabawka, co powinieneś wiedzieć pakując się w to.
Sprawdziłem temat na MIUI i wychodzi na to, że sam popsułeś telefon.
@siwers1986: MiPady siadają od superSU. Poza tym telefon masz z powrotem. Na twoim miejscu po zabawie z rootem i zepsuciu telefonu posypałbym głowę popiołem i liczył na polubowne rozwiązanie sprawy. Postawa roszczeniowa sprawdza się tylko wtedy, kiedy masz przewagę ;)
Szczerze to cieszę się, że trafiłem na ten wpis, bo wiem, że gwarancja jest realizowana, nawet mimo niedozwolonych operacji w telefonie.
@siwers1986: Nie mam tam interesu, obracam się na co dzień w sprzęcie i użytkownikach smartfonów.
Więcej obycia i wiedziałbyś, że jeśli telefon jest uceglony na amen (żadna reakcja, żadnych kabli i trybów serwisowych) to zarówno sprzedawca jak i producent nie są w stanie Tobie udowodnić niewłaściwego użytkowania. Zawsze najprostsze tłumaczenie to nie wiem/nie znam się ;)
#gownoburza

Foster1986 aka siwers1986 aka kojotek1986 to kłamca i oszust.

Zapraszamy do topicu gdzie użytkownicy miuipolska nie pozostawili na nim suchej nitki łącznie z Administratorem i moderatorami.
http://miuipolska.pl/forum/topic/6582-gwarancja-u-xon-24-buriza/

W skrócie: kupujący otrzymał sprawny towar do czego sam się przyznał kilkukrotnie, pierwszy lepszy cytat:

To moj podstawowy program zawsze go wgrywam. Skad mialem wiedziec ze uwali jak na 10 telefonach nie uszkodzil.


Zainstalował Super SU i uceglił płytę główną. Po uszkodzeniu telefonu pisał
OK przeczytałem co kojotek nakłamałna wykop. Odpowiem na zarzuty stawiane:

W sierpniu kupiłem telefon u tego mireczka zaraz po tym jak go dostałem padła płyta główna.


Wypadałoby wspominieć, że płyta główna nie padła ot tak sama z siebie tylko po nieudolnym grzebaniu przez Ciebie w Super SU

Sprzedawca wymigiwał się jak mógł by nie przyjąć reklamacji jednak po zabalowaniu konta przez allegro zgodził sie przyjąć.


Od samego początku chcieliśmy przyjąc reklamowany towar.
@mcdogg: Czyli co, rada na przyszłość, lepiej nie ruszać supersu na telefonach xiaomi jak się nie wie jak może zadziałać? Pytam bo też idzie od Was do mnie redmi note i wolałbym go nie odsyłać :)