Wpis z mikrobloga

Jest to tag o grach, więc można podyskutować o grach i o najgorętszych premierach tego miesiąca, czyli właśnie o #fallout4. Wydaje mi się że hype na tą grę jest ogromny szczególnie w stanach. W Europie i Polsce raczej wolimy surowsze klimaty jak Stalkery, Metro czy Pierwsze fallouty. Ale oczywiście gra ma swoich fanów i tutaj. Wysokie ocen serwisów są obecnie raczej czymś normalnym, oceny poniżej 70/100 to już w świecie recenzentów niezłe g---o. Jednak jak w przypadku tytułów takich jak bioshock infinite, assasins creedy, skyrim czy mgs wydaje mi się że gra potrzebuje kilku tygodni aby wykształcić sobie prawdziwą nie zawsze dobrą opinię. Bioshok okazał się mieć słabą mechanikę, skyrim krytykuje się za animację, grafikę i typową grę betshesdy, a mgs w przeciwieństwie do bioshocka za świetną mechanikę i okropną fabułę.

Mnie osobiścię zawsze w grach z rodziny TES i nowych falloutów śmieszą bitwy, z questu zapowiada się epicka bitwa rozstrzygająca wszystko a okazuje się że zamach na imperium dokonuje 6 żołnierzy bractwa... To już wolał bym pojedynek 1 na 1 i epicką animację.

Z recenzji wynika że fabuła jest słaba ale i tak jedna z najlepszych z serii beteshdy. Grafika nie jest zła ale biorąc pod uwagę czas w jakim gra się rozgrywa mogła by być o wiele lepsza.

O prawdziwej recenzji gier decyduje czas, spójrzcie na gry takie jak half-life 2, fallout 2, stalker (który na początku nie zbierał za dobrych) czy wiedźmin 3 (od premiery mineło już dobre pół roku a gra nadal jest wychwalana i stawiana jako nowy standard. Wydaje mi się że fallout 4 za rok będzie w większości krytykowany, na razie jedzie na amerykańskim pociągu o nazwie HypeTrain.
#gry #rpg #crpg #fallout #pcmasterrace #konsole #postapokalipsa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voroshmitov: Jest zgoła odmiennie niż napisałeś :) Przejrzyj tag #fallout to zobaczysz ściany tekstu piwnicznych przegrywów płaczących i użalających się jaka gra jest kiepska, nie widząc jej na oczy i w nią nie grając ( ͡° ͜ʖ ͡°) bazując na screenach innych przegrywów z reddita.
  • Odpowiedz
@voroshmitov: Serio na reddicie hejtują F4 w tym roku? Nie wchodzę zbyt często na r/gaming, ale przed premierą nowych gier Bethesdy zawsze był tam taki spam i spuszczanie się na screeny, że nie dało się tam siedzieć.
  • Odpowiedz