Wpis z mikrobloga

Myślicie, że jak za x lat ludzkość będzie podróżować w kosmos, będziemy mieli kontakty z innymi rasami, to powstanie taki międzygalaktyczny testoviron szkalujący układ słoneczny? xD

Ziemianie, ziemianie prawdziwi ludzie proszę was #!$%@?! Jestem ścigany przez międzygalaktyczną radę #!$%@?! Przyszła do mnie wiadomość i brzmi tak:

#!$%@?! Przestań szkalować Układ Słoneczny #!$%@?! Zdechniesz w hiberpierdlu na Uranie #!$%@?! Podpisano prokurator generalny dziura w Marsieeeeeee!

Ziemiaaanie! Ziemianie- ziemniaki robaki! Możecie mi obciągnąć mojego andromedowego #!$%@?!


#pasta #testoviron #heheszki
Pobierz p.....a - Myślicie, że jak za x lat ludzkość będzie podróżować w kosmos, będziemy mie...
źródło: comment_XK74WO5tymD5s7BRHcoAUxZeZBPKabWy.jpg
  • 7
@polecam_poczytac_ciorana: Stało się: Izrael stworzył swój własny program kosmiczny. No i polecieli ci dzielni astronauci w swej koszernej rakiecie. Nowoczesna technologia, lecą niebywale szybko, mijają kolejne planety, gwiazdy, czasem zdarzy się jakaś mgławica... W pewnym momencie są już tak daleko, że pojawiają się masy antymaterii. Nic to, lecą dalej, mijając antygalaktyki, antygwiazdy... Patrzą- antyplaneta. Lądujemy- pada decyzja. I wylądowali na antypolanie. Rozglądają się, a na skraju antypolany, pod antylasem stoi sobie
@polecam_poczytac_ciorana: W normalnym cywilizowanym układzie, jak się kogoś spytasz jak ma na imię, to ci Proximianin odpowie "mam na imię Zygvvxzybogg" a jak się ziemianina spytasz to tak tylko zasania twarz i "zostaw pan, nic panu nie zrobiłem" A jak się w cywilizowanym ukladzie spojrzysz na kogoś, i ten ktos się zorientuje ze się na niego patrzysz, to albo się do ciebie usmiechnie, albo podejdzie uśmiechnięty i spyta się czy my